İleri Writing Eğitimi Ön Kayıt

İleri Writing Eğitimi tekrar açıldığında haberdar olmak için kayıt olun.

Eğitim Detayları

İleri Writing Eğitimi’nde essay yapısı, outline yazma, fikir geliştirme, essay türleri ve essay kalıpları eğitimi olacak. Yani essay yazmak için bilmeniz gereken her şey İleri Writing Eğitimi’nde anlatılacak.

İleri Writing Eğitimi ile essay yazmanın tüm detaylarını öğrenecek, hızlı ve pratik şekilde geçer not alan yazılar yazmanın püf noktalarını göreceksiniz. Artık aklıma fikir gelmiyor, ne yazacağım, nasıl yazacağım, thesis ne, conclusion aklıma gelmiyor, nasıl başlayacağımı bilemiyorum gibi dertlerinizi çözeceğiz. Gönül rahatlığıyla essay yazacaksınız.

Bu eğitimin temel amacı size en iyi writing eğitimini en pratik ve etkili şekilde sunmak. Sınavlarda karşınıza çıkmayacak, hayatta işinize yaramayacak detaylarla zaman harcamak yerine size bizimle çalışıp geçen onlarca öğrenciyi başarıya ulaştıran bilgileri ve teknikleri öğreteceğiz.

Avantaj

Özellikle İstanbul şartlarında öğrencilerin yol derdi çekmeden istedikleri zaman, istedikleri yerde haftalık dersleri takip edebileceği bir sistem. Ayrıca İstanbul dışındaki öğrenciler için de ideal bir çözüm.

Bu bizim için heyecan verici bir eğitim çünkü yıllardır özellikle writing alanında kazandığımız eğitim tecrübesini çok daha fazla öğrenciyle paylaşma imkanı sağlıyor. Ofis derslerimize kabul edebileceğimiz ya da fiziksel olarak birlikte çalışabileceğimiz öğrenci sayısı sınırlı.

Ders Saatleri & Ödevler

İleri Writing Eğitimi 8 hafta sürecek. Her hafta 2 saat online ders olacak. Ayrıca her hafta 1 essay ödevi olacak. Ödevlere derste feedback verilecek. Böylece her öğrenci diğerlerinin hatalarından ders çıkarıp daha hızlı ilerleyebilecek. Her hafta yazılan ve düzeltilen essayler bütün sınıfla paylaşılacak. Böylece eğitimden alınan verim maksimum düzeye taşınacak.

Dersler her hafta Salı ve Cuma 20.00’de yayınlanacak. Ödevler her hafta Pazartesi verilecek en geç Cumartesi 20.00’de bize e-posta ile gönderilecek. Derslerin video kayıtları 1 hafta boyunca sitede erişilebilir olacak. Eğer kaçırdığınız bir ders olursa buradan yakalama imkanınız olacak.

Facebook Grubu

Öğrenciler derslerle ilgili sorularını İleri Writing Eğitimi’ne özel Facebook grubu üzerinden sorabilecek. Sorular ayrıca ders videolarında açıklanacak.

Eğitim Süresi

8 hafta boyunca Salı ve Cuma günleri saat 20:00-21:00

Eğitim Başlangıcı

7 Şubat 2017

Ödeme Seçenekleri

Eğitim ödemelerinde kredi kartına taksit, havale ve EFT şeçenekleriyle kendinize uygun planı seçebileceksiniz.

Kayıt Şartları

Her bir eğitimde kabul edeceğimiz öğrenci sayısı 20 olacak. Bu sebeple first come first served prensibi devrede olacak yani ilk önce kayıt olan kazanır.