İnternetten kitap alışverişi için siteler

Her ne kadar pratikliği sebebiyle sevgili Kindle'ı tercih etsem de gerçek bir kitabın verdiği tat başka. Fiziksel olarak kitapla temas halinde olmak, kokusunu almak, sayfalarında teker teker dolaşmak, elektronik cihazlarda karşılık bulmamış hisler. Dahası kitabın şarjı biter ya da çok baktım gözümü yorar tasası da çok yok.

Her daim bir kitapçıya gitmeye vaktiniz olmayabilir. Bu gibi durumlarda ya da pratiklik olsun diye internetin nimetlerinden faydalanıp onbinlerce kitabın yer aldığı kataloglara ulaşmak, istediğiniz gibi sipariş vermek mümkün. Aşağıda internetten kitap satışı yapan belli başlı siteleri listeledim.

“İnternetten kitap alışverişi için siteler” hakkında 2 yorum

  1. Sayin hocam. Kitaplarinizdan siparis etmek istiyorum ama kredi kartimi internete bulastirmak istemiyorum. Kitaplarinizi edinmenin baska bir yontemi var midir? Trabzon’da yaşıyorum. Mesela ptt kargo ile odesek. Odemeyi yerinde yaparak sonrasinda ptt tarafinsan teslimat saglansa nasil olur? Kitaplariniz kitapcilarda yer alsa hemen alacağım zaten. Suan alsamda calisamam zaten ancak yazin calisabilirim. Nacizane fikir beyan etmek istedim.. Iyi günler…

    1. Hüseyin Demirtaş

      Merhaba Meral Hanım, kapıda ödeme seçeneği maalesef şu an yok ancak kredi kartı kullanmadan havale veya EFT ile banka üzerinden ödeme yaparak da sipariş verme şeçeneği var. Ödeme ekranında kredi kartı yerine havale/EFT seçeneğini seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir