IELTS speaking kursu – IELTS konuşma dersleri

IELTS speaking kursu eğitimlerinde, IELTS sınavı için pratik konuşma dersleri yer almaktadır. IELTS speaking bölümünde başarılı olmak için bol pratik şarttır. IELTS speaking eğitiminde hedef odaklı, bol pratikli bir eğitim programıyla sizi sınava hazırlıyoruz.

ielts speaking kursu

ielts speaking kursu

IELTS Speaking Kursu Eğitmeni Kim?

IELTS speaking kursu eğitimleri Hüseyin Demirtaş tarafından verilmektedir. Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim mezunu olan Hüseyin Demirtaş, zamanının yabancı dil Türkiye 12.sidir. Amerika ve İngiltere‘deki iş tecrübelerinin yanı sıra Türkiye'de de THY, AHaber, BloombergHT ve Sabancı Vakfı gibi kurumlar için yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sağlamıştır.

IELTS Speaking Kursu program içeriği nedir?

  1. IELTS speaking kursunda ilk olarak katılımcıların temel konuşma eksikleri giderilir. Bu amaçla ilk olarak İngilizce telaffuz eğitimi verilir.
  2. Daha sonra İngilizce konuşmalarda sık geçen ifadeler ve kelimeler işlenerek, öğrencilere pratiklik kazandırılır.
  3. Eğitime IELTS speaking denemeleriyle devam edilir. Her bir soru türü için örnek cevaplar ve sınıf içi denemelerle öğrencilerin sınava hazır olmaları sağlanır.
  4. Sınıf içi eğitimler online alıştırmalar ile desteklenir. IELTS Speaking Kursu katılımcıları için hazırlanmış olan alıştırma sitesi ile Facebook ve Whatsapp grupları hem ek kaynak paylaşımı, hem de alıştırmalarla öğrenilenlerin pekiştirilmesi için imkan sağlar.

IELTS konuşma kursu süresi ne kadar?

IELTS speaking kursu 4 aylık bir programdır. Her hafta 2 dersten toplamda ise 32 dersten oluşmaktadır.

Kaç katılımcı kabul ediliyor?

IELTS speaking kursu grupları 7 kişiliktir.

Bu eğitim kimin için uygun?

Bu kurs, özellikle IELTS 5 puan seviyesinde ya da upper intermediate seviyesinde olup,  6.5 ve üzeri puan almak isteyen öğrenciler için uygundur.

Bir sonraki program başlangıç tarihi ne zaman?

Programlar 3 ayda bir kayıt için açılır. Önkayıt taleplerini aşağıda form vasıtasıyla iletebilirsiniz.

IELTS speaking dersi başvurusu


Etiketler: ielts speaking dersi, ielts konuşma kursu istanbul, ielts speaking kursu istanbul