IELTS Hero Açıldı

Çağımızda küresel işler yapmak, sınırlarımızın ötesinde gitmek hem bize hem ülkemize çok şey kazandırıyor. Yani aslında her birimiz kendi alanımızda küresel çalışmalar yapabiliriz. Ben kendi uzmanlık alanım olan İngilizce eğitimi ile ilgili uzun süredir acaba nasıl bir proje yapsam diye düşünüyordum. İngilizce Saati programımız tamamen İngilizce bir podcast olarak başladı ama yurt dışı için bir çalışma ya da tanıtım yapmadık. Zaten ilk amacı da o değildi.

Gizli Proje 🙂

Ama son 3-5 gündür sürekli olarak “gizli” bir proje üzerinde çalışıyordum artık sizinle paylaşınca gizli olmayacak. IELTS Hero isimli uluslararası bir İngilizce YouTube kanalı ve websitesi kurdum. IELTS Hero kanalı ve sitesi ile dünyanın dört bir yanından öğrencilere rehberlik etmeyi, ülkemizdeki yeni nesiller için katma değeri yüksek örnek bir proje hayata geçirmeyi ve uluslararası arenada ülke imajımıza katkıda bulunmayı umuyorum. Dedim elin Çinlisi, Japonu, Almanı İngilizce anlatıyor, ders veriyor da biz neden yapmayalım? Hatta daha iyisini yapacağız 🙂

Özetle durum bu. Az önce IELTS Hero YouTube kanalında tam 9 dersi yayına aldım. Hepsini kameranın karşısında baştan sona küresel bir izleyici kitlesi için tamamen İngilizce anlattım. ​​​​​​​IELTS Hero websitesi ise zamanla IELTS konulu kaynaklarla büyüyecek.

İngilizce IELTS dersi dinlemek isterseniz ya da bu alanda çalışan bir tanıdığınız varsa bu kanal yararlı olacaktır.

Hepimiz için hayırlı olsun.

“IELTS Hero Açıldı” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir