İçeriğe geç

toefl writing özel ders

TOEFL özel ders ile hem okulda hem de iş hayatında İngilizce yeterliliğinin temel ölçütlerinden sayılan TOEFL sizin için artık daha kolay olacak.

toefl özel ders

toefl özel ders

TOEFL IBT puanı 116 + olan Türkiye dereceli tecrübeli hocayla hedefe yönelik, düzenli ve etkili birebir TOEFL dersleri.

TOEFL Nedir?

Test of English as a Foreign Language isminin kısaltması olan TOEFL, Amerikalı ETS şirketi tarafından gerçekleştirilen, uluslararası geçerliliğe sahip bir İngilizce sınavıdır. Her yıl milyonlarca insan İngilizce seviyelerini belgelemek için TOEFL sınavına girer. TOEFL sınavının en önemli özelliği uluslararası kabul görmesidir. Bu sayede aldığınız TOEFL puanını neredeyse dünyanın her ülkesinde kullanabilirsiniz.

TOEFL ne işe yarar?

İngilizce günümüzde eğitim ve iş dünyasının yapıtaşlarından biri haline gelmiş durumda. Bu sebeple eğitim kurumları İngilizce yeterliliğini teyit etmek için öğrencilerden TOEFL istiyor. Benzer şekilde pek çok şirket (bankalar, devlet kuruluşları, çok uluslu ve yabancı sermayeli şirketler) çalışanlarının küresel bir ekonomide iş yapabileceğinden emin olmak için TOEFL puanı talep etmektedir. Çoğu zaman da TOEFL puanı işe alımlarda belirleyici bir faktör olmaktadır.

TOEFL özel ders neden gerekli?

TOEFL özel ders, almak istediği TOEFL puanına en hızlı şekilde ulaşmak isteyen veya TOEFL hazırlık sürecinde zorluk yaşayan kişiler için gerekir. TOEFL özel ders özellikle İngilizce temeli zayıf olan veya nerede hata yaptığını tespit edip hatalarını düzeltmekte güçlük çeken öğrencilere katkı sağlar. TOEFL özel derslerinin katkı sağladığı bir diğer öğrenci grubu ise var olan TOEFL puanını yükseltme zorluğu yaşayan öğrencilerdir.

 TOEFL Özel Ders — Hakkında

TOEFL derslerinde ilk önce öğrencilerimle gerçekleştirdiğim öngörüşme ile eksik olan alanları saptayıp her öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlarına göre kişisel programlar ve ödev takibi sunuyorum.

TOEFL akademik İngilizceyi ölçen bir sınav olduğu için bu kapsamda okumalar yapmak önem arz eder. Türk öğrencilerin özellikle güçlük çektiği alanlar speaking ve writing bölümleridir.

Bu iki bölüm için de pek çok deneme sınavı ve ders içi anlık geribildirimlerle önemli ilerlemeler sağlıyoruz.

Özel Ders Verimliliği ✅ Online Eğitim Rahatlığı ?

ingilizce öğrenmeHer yıl Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bireysel eğitim ve rehberlik programlarına yetişebileceğimizin ötesinde talep geliyor. Bu sebeple yoğun bir programla hızlı şekilde ilerlemek isteyen öğrenciler için yıllardır birebir derslerimizde elde ettiğimiz tecrübeyi, geliştirdiğimiz yöntemleri ve başarı getiren çalışmaları Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında takip edebileceği kapsamlı İngilizce video eğitim paketlerine dönüştürdük.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi ve İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı gibi eğitimlerle mesleki ve akademik İngilizce okuma becerilerini, Writing Akademi ile İngilizce yazma becerisini, Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi ile de İngilizce çeviri becerisini kazanabilirsiniz. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile İngilizce konuşma becerinizi sağlam ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz

Kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz bu eğitimler YDS, TOEFL, IELTS, Proficiency gibi sınavlara hazırlanan ya da mesleki ve akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal.

TOEFL özel ders ile ilgili sık sorulan sorular?

Bir ders ne kadar sürüyor?

Bir ders bir saat anlamına gelmektedir. İhtiyacınıza göre bir oturumda bir, bir buçuk veya iki ders yapıyoruz.

Derslerinizi nerede veriyorsunuz?

Haftalık ve dönemlik programıma göre eğitimlerimiz Yeniköy, Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyor. Yurt dışında veya seyahat halinde olduğum durumlarda ise derslerimiz online olarak gerçekleşiyor.

Online ders veriyor musunuz?

Evet, özel derslerimi internet üzerinden de veriyorum. İstanbul, Çanakkale, Sivas, Ankara, Hatay hatta Bosna’daki öğrencilerimle online özel ders yaptım. Ya da ben yurt dışında İngiltere, Macaristan, İtalya gibi ülkelerdeyken de Türkiye’deki öğrencilerimle online derslerime devam ediyorum.

Online İngilizce özel ders almak için ihtiyacınız olan tek şey bir Skype hesabı ve Gmail adresi. Online dersler ile ilgili detaylı bilgi için Online İngilizce Özel Ders sayfasını ziyaret edin.

Açık adresinizi ve telefon numaranızı öğrenebilir miyim?

Açık adres ve telefon numarası bilgisini ders talebinizi değerlendirdikten sonra paylaşıyorum. Yoğun bir eğitim programım olduğu için randevusuz görüşme kabul edemiyorum.

Hangi gün ve saatlerde ders yapıyorsunuz?

Hafta içi ve hafta sonu derslerim var. Programım sürekli değiştiği için ilk önce sizden ders almak için uygun olduğunuz gün ve saatleri belirtmenizi istiyorum. Daha sonra programıma bakıp hem size hem de bana uygun olan gün ve saatleri belirliyorum. Sonrasında birlikte ders programımızı oluşturuyoruz.

Bana kaç ders veya kaç ay gerekir?

Kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyaç duyduğunuzu belirleyen 2 temel faktör var. İlki şu andaki seviyeniz. İkincisi ise öğrenme hızınız. Her öğrencinin seviyesi ve ilerleme hızı farklı. Kimi öğrencinin 1 haftada gösterdiği ilerlemeyi kimi öğrenci 3 haftada gösteriyor. O sebeple kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyacınız olduğunu sizinle yapacağımız ön görüşme sonrasında daha net söyleyebilirim. Sizi birebir tanımadan kesin bir şey söylemem zor.

Beni öğrenci/danışan olarak kabul eder misiniz?

Öğrencilerimin sorumluluk sahibi ve azimli olmasını bekliyorum. Derslerden verim alıp hedefinize ulaşmanız için derslere düzenli katılımınız ve size öğreteceklerimi ya da sizden istediklerimi düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Eğer bu şekilde ilerlemezseniz eğitim programınızdan alacağınız verim düşer.

Düzensiz ve sorumsuz ilerleyen öğrencilerimle derslerimi sonlandırıyorum.

TOEFL özel dersi bölüm bazlı almak mümkün mü?

Evet, TOEFL writing özel ders, TOEFL reading özel ders, TOEFL speaking özel ders veya TOEFL listening özel ders alabilirsiniz.

TOEFL özel derslerinde hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

TOEFL özel derslerimde 30’dan fazla kitaptan oluşan, TOEFL eğitim arşivimi kullanıyorum. Öğrenci seviyesi ve ihtiyaçlarına göre farklı yayıncıların farklı seviyelerdeki kitaplarından bölümler işliyorum.

TOEFL ile ilgili ek sorularıma nereden cevap bulabilirim?

TOEFL ile ilgili kaynak ve tavsiyeler için TOEFL Rehberi sayfasını inceleyebilirsiniz.

TOEFL Özel Ders İletişim Formu

Özel Ders Takvimi

Merhaba, ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Ben her öğrencimle yakından ilgilenmenin önemine inanıyorum. O sebeple de her dönem sınırlı sayıda öğrenci kabul edip tüm mesaimi kabul ettiğim öğrencilerimin ilerlemesi için kullanıyorum.

Şu anda özel eğitim programlarım çoğu zaman olduğu gibi dolmuş durumda. Yakın dönemde bu sebeple yeni öğrenci kabul etmem mümkün olmayacak. Ders programımda yer açıldığında bu sayfayı güncelliyor olacağım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

TOEFL özel ders programım sık sık dolmuş oluyor ya da gelen taleplere birebir cevap veremiyorum. Öte yandan TOEFL konusunda büyük bir rehberlik ve eğitim ihtiyacı var. Bu sebeple TOEFL çalışanlar için yepyeni ve farklı bir TOEFL hazırlık tecrübesi sunan Hedef TOEFL Kursunu açtık. Bu kursu incelemenizi öneririm.

TOEFL sizin de gözünüzü korkutuyorsa, nereden başlayacağınızı bilemiyor, uzman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.Etikeler: toefl özel ders, toefl bireysel ders, toefl kişiye özel ders, toefl dersi istanbul

writing özel ders

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Yıllardır farklı seviye ve ihtiyaçlara göre writing özel dersleri sunuyorum. Yabancı dil sınavlarındaki Türkiye derecelerimin yanı sıra İngilizceyi yıllardır akademik makale ve ödev yazımı, uluslararası yazışmalar ve ürün geliştirme çalışmalarında profesyonel olarak kullanıyorum.

Writing pek çok öğrenci için kazanılması zor bir beceridir. Ancak doğru rehberlik, seviyeye uygun alıştırmalar ve öğrencinin özeverisiyle writing becerilerini hızlı ve etkili şekilde  ilerletmek mümkündür. TOEFL Writing, IELTS Writing, Proficiency Writing ve Essay Writing gibi konularda beraber çalıştığım öğrencilerimden edindiğim tecrübeler ışığında bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.

Öğrenci Yorumları

“Hiç böyle bir ders beklemiyordum. Çok teşekkür ederim.” – Betül E.

“Çok iyi bir öğretmen tavsiye ederim.” – İbrahim G.

Hüseyin Demirtaş size ne öğretir?

 • Kitaplarda olmayanları
 • Tecrübeyle sabit etkili teknikleri
 • En sık yapılan hataları ve bu hataların nasıl düzeltileceğini
 • Yazı yazma mantığını ve bir yazıya nasıl yaklaşılması gerektiğini
 • Kelimeleri nasıl öğrenip etkili şekilde kullanacağınızı

Hüseyin Demirtaş ile writing özel ders programı

Önerilen ders sayıları

 • Başlangıç düzeyi öğrenciler için 40 saat
 • Orta düzey öğrenciler için 25 saat
 • İleri düzey öğrenciler için 12 saat

Öğrenci ihtiyaçlarının belirlenmesi

 • Tanışma toplantısı
 • Öğrenci seviyesinin ve ihtiyaçlarının belirlenmesi
 • Öğrenciye özel yol haritası, hedefler ve takip çizelgesinin oluşturulması

Altyapı çalışmaları

 • Konu bazlı kelime ve ifade alıştırmaları
 • Entegre reading-writing ve listening-writing alıştırmaları
 • İngilizce cümle yazma eğitimi
 • İngilizce paragraf yazma eğitimi
 • İngilizce essay yazma eğitimi

Tamamlayıcı süreçler

 • Ders ve ödev takip sistemi
 • Hata takibi ve revizyonlar

Ve mutlu son!

Özel Ders Verimliliği ✅ Online Eğitim Rahatlığı ?

ingilizce öğrenmeHer yıl Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bireysel eğitim ve rehberlik programlarına yetişebileceğimizin ötesinde talep geliyor. Bu sebeple yoğun bir programla hızlı şekilde ilerlemek isteyen öğrenciler için yıllardır birebir derslerimizde elde ettiğimiz tecrübeyi, geliştirdiğimiz yöntemleri ve başarı getiren çalışmaları Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında takip edebileceği kapsamlı İngilizce video eğitim paketlerine dönüştürdük.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi ve İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı gibi eğitimlerle mesleki ve akademik İngilizce okuma becerilerini, Writing Akademi ile İngilizce yazma becerisini, Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi ile de İngilizce çeviri becerisini kazanabilirsiniz. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile İngilizce konuşma becerinizi sağlam ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz

Kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz bu eğitimler YDS, TOEFL, IELTS, Proficiency gibi sınavlara hazırlanan ya da mesleki ve akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal.

Sık Sorulan Sorular

Bir ders ne kadar sürüyor?

Bir ders bir saat anlamına gelmektedir. İhtiyacınıza göre bir oturumda bir, bir buçuk veya iki ders yapıyoruz.

Derslerinizi nerede veriyorsunuz?

Haftalık ve dönemlik programıma göre eğitimlerimiz Yeniköy, Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyor. Yurt dışında veya seyahat halinde olduğum durumlarda ise derslerimiz online olarak gerçekleşiyor.

Online ders veriyor musunuz?

Evet, özel derslerimi internet üzerinden de veriyorum. İstanbul, Çanakkale, Sivas, Ankara, Hatay hatta Bosna’daki öğrencilerimle online özel ders yaptım. Ya da ben yurt dışında İngiltere, Macaristan, İtalya gibi ülkelerdeyken de Türkiye’deki öğrencilerimle online derslerime devam ediyorum.

Online İngilizce özel ders almak için ihtiyacınız olan tek şey bir Skype hesabı ve Gmail adresi. Online dersler ile ilgili detaylı bilgi için Online İngilizce Özel Ders sayfasını ziyaret edin.

Açık adresinizi ve telefon numaranızı öğrenebilir miyim?

Açık adres ve telefon numarası bilgisini ders talebinizi değerlendirdikten sonra paylaşıyorum. Yoğun bir eğitim programım olduğu için randevusuz görüşme kabul edemiyorum.

Hangi gün ve saatlerde ders yapıyorsunuz?

Hafta içi ve hafta sonu derslerim var. Programım sürekli değiştiği için ilk önce sizden ders almak için uygun olduğunuz gün ve saatleri belirtmenizi istiyorum. Daha sonra programıma bakıp hem size hem de bana uygun olan gün ve saatleri belirliyorum. Sonrasında birlikte ders programımızı oluşturuyoruz.

Bana kaç ders veya kaç ay gerekir?

Kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyaç duyduğunuzu belirleyen 2 temel faktör var. İlki şu andaki seviyeniz. İkincisi ise öğrenme hızınız. Her öğrencinin seviyesi ve ilerleme hızı farklı. Kimi öğrencinin 1 haftada gösterdiği ilerlemeyi kimi öğrenci 3 haftada gösteriyor. O sebeple kaç derse ya da ne uzunlukta bir programa ihtiyacınız olduğunu sizinle yapacağımız ön görüşme sonrasında daha net söyleyebilirim. Sizi birebir tanımadan kesin bir şey söylemem zor.

Beni öğrenci/danışan olarak kabul eder misiniz?

Öğrencilerimin sorumluluk sahibi ve azimli olmasını bekliyorum. Derslerden verim alıp hedefinize ulaşmanız için derslere düzenli katılımınız ve size öğreteceklerimi ya da sizden istediklerimi düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Eğer bu şekilde ilerlemezseniz eğitim programınızdan alacağınız verim düşer.

Düzensiz ve sorumsuz ilerleyen öğrencilerimle derslerimi sonlandırıyorum.

Writing Özel Ders — İletişim Formu

Özel Ders Takvimi

Merhaba, ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Ben her öğrencimle yakından ilgilenmenin önemine inanıyorum. O sebeple de her dönem sınırlı sayıda öğrenci kabul edip tüm mesaimi kabul ettiğim öğrencilerimin ilerlemesi için kullanıyorum.

Şu anda özel eğitim programlarım çoğu zaman olduğu gibi dolmuş durumda. Yakın dönemde bu sebeple yeni öğrenci kabul etmem mümkün olmayacak. Ders programımda yer açıldığında bu sayfayı güncelliyor olacağım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Sorularınız ve görüşme talepleriniz için iletişim formunu doldurun.Etiketler: writing özel ders, writing ders, writing dersleri, writing birebir ders, ielts writing özel ders istanbul, toefl writing özel ders istanbul, pte writing özel ders istanbul, proficiency writing özel ders