İçeriğe geç

toefl speaking soruları

TOEFL speaking kursu

TOEFL Speaking kursunda TOEFL IBT Speaking bölümünde başarılı olmanız için bilmeniz gereken ne varsa işliyoruz. Bol bol pratik, örnek cevaplar, soru teknikleri, cevap şablonları ve zaman yönetimi gibi kilit konu analizleriyle TOEFL Speaking bölümüne güvenle hazırlanmanızı sağlıyoruz.

Bu Eğitimi Farklı Kılan Ne?

Bir eğitim ancak onu veren hoca kadar iyidir. Bir eğitimin başarısında en belirleyici faktör hocanın kalitesidir. Ben Hüseyin Demirtaş. Yabancı dil Türkiye 12.’siyim. Boğaziçi Çeviriblim mezunuyum. Amerika’da ve İngiltere’de çalıştım. A Haber, Bloomber HT, Sabancı Vakfı, İBB, THY gibi kurumlara İngilizce çeviri desteği sundum. Tek deneme çözerek girdiğim TOEFL IBT sınavından 120 üzerinden 117 aldım. On binlerce insanın 85 almak için yıllar harcadığını düşünürseniz anlatmak istediğim daha açık bir hal alır. TOEFL Speaking Kursu’nda puanınızı ve güveninizi artıracak pratik ve teorik bilgileri paylaşacağım.

Hatta size küçük bir tanıtım videosu da hazırladım.

TOEFL Speaking Kursu İçeriği

TOEFL Speaking Kursu içeriğini genişlettik ve dijital çağa uygun hale getirip 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu programını hazırladık.


Etiketler: toefl speaking, toefl speaking kursu, toefl speaking eğitimi, toefl speaking taktikleri, toefl speaking cevapları, toefl speaking teknikleri, toefl speaking soruları