İçeriğe geç

toefl speaking dersi

Speaking yani İngilizce konuşmak için bilmeniz gereken her şey Speaking Rehberi’nde.

Speaking Rehberi: İngilizce konuşma kitabı

Speaking yani İngilizce konuşma ülkemizdeki kanayan yararlardan birisi. Çoğu insan anlıyorum ama konuşamıyorum diyor. Herkesin hayali İngilizce konuşmak ama akıcı ve düzgün şekilde İngilizce konuşan az. Dahası TOEFL, IELTS gibi sınavların speaking bölümleri için ya da İngilizce sunumlar için detaylı, pratik ve anlaşılır bir kaynak arayışı var. Bu sebeple Türkiye’deki İngilizce konuşma probleminin çözümüne destek olması için Speaking Rehberi kitabını hazırladım.

Speaking Rehberi

Speaking Rehberi ile ilgili detaylı bilgi ve sipariş için buraya tıklayın. 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: toefl speaking dersi, ielts speaking dersi, toefl speaking dersleri, ielts speaking dersleri, toefl speaking kitabı, ielts speaking kitabı, ingilizce sunum teknikleri, ingilizce sunum kalıpları, ingilizce prezentasyon kalıpları, presentation kalıpları ve ifadeleri, speaking rehberi, speaking kitabı, speaking dersleri

TOEFL speaking kursu

TOEFL Speaking kursunda TOEFL IBT Speaking bölümünde başarılı olmanız için bilmeniz gereken ne varsa işliyoruz. Bol bol pratik, örnek cevaplar, soru teknikleri, cevap şablonları ve zaman yönetimi gibi kilit konu analizleriyle TOEFL Speaking bölümüne güvenle hazırlanmanızı sağlıyoruz.

Bu Eğitimi Farklı Kılan Ne?

Bir eğitim ancak onu veren hoca kadar iyidir. Bir eğitimin başarısında en belirleyici faktör hocanın kalitesidir. Ben Hüseyin Demirtaş. Yabancı dil Türkiye 12.’siyim. Boğaziçi Çeviriblim mezunuyum. Amerika’da ve İngiltere’de çalıştım. A Haber, Bloomber HT, Sabancı Vakfı, İBB, THY gibi kurumlara İngilizce çeviri desteği sundum. Tek deneme çözerek girdiğim TOEFL IBT sınavından 120 üzerinden 117 aldım. On binlerce insanın 85 almak için yıllar harcadığını düşünürseniz anlatmak istediğim daha açık bir hal alır. TOEFL Speaking Kursu’nda puanınızı ve güveninizi artıracak pratik ve teorik bilgileri paylaşacağım.

Hatta size küçük bir tanıtım videosu da hazırladım.

TOEFL Speaking Kursu İçeriği

TOEFL Speaking Kursu içeriğini genişlettik ve dijital çağa uygun hale getirip 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu programını hazırladık.


Etiketler: toefl speaking, toefl speaking kursu, toefl speaking eğitimi, toefl speaking taktikleri, toefl speaking cevapları, toefl speaking teknikleri, toefl speaking soruları