İçeriğe geç

online ingilizce dersi

Online İngilizce özel ders özellikle de yol derdi çekmek istemeyen ya da İstanbul dışında olduğu için benimle birebir ders yapma imkanı bulamayan öğrencilerimin tercih ettiği bir İngilizce özel ders şekli. Bazı öğrencilerim ise derslerinin bir kısmını ofisimde bir kısmını ise internet üzerinden almayı tercih ediyor. Mesela geçenlerde ofisimde TOEFL özel ders verdiğim bir öğrencim Gaziantep’e ailesinin yanına tatile gidince yurt dışı okul başvuruları için yazılması gereken İngilizce başvuru mektupları ve essayleri internet üzerinden yazdık. Aşağıda sizinle online İngilizce özel ders seçeneklerini ve online İngilizce ders alırken dikkat etmeniz gereken noktaları paylaşacağım.

Online İngilizce özel ders

Bu arada eğer ilk defa karşılaşıyorsak öncelikle hoş geldiniz diyip kendimi tanıtayım. Ben Hüseyin Demirtaş. Türkiye dereceli, Boğaziçi Çeviribilim mezunu bir İngilizce eğitmeniyim. İngilizce öğrenme üzerine hazırladığım kaynaklar 1 milyondan fazla kez okundu.

Öğrenci Yorumları

Online İngilizce özel ders yaptığımız öğrencilerimin derslerimizle ilgili yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tuğbanur

Haziran, ağustos ve eylül sınavlarında writing bölümünden f2 ve f1 ile kalıp remedial oldum. İstanbul’da kursa gitme gibi bir şansım yoktu ve yaşadığım şehirde proficiency için eğitim verebilecek bir kurs da yoktu. Buproftan yeni bir eğitimle ilgili mail geldiğinde benim için iyi olabileceğini düşünüp kayıt yaptırdım.İyi ki de yaptırmışım.Sizin verdiğiniz taktikler, sorularımıza verdiğiniz cevaplar, yazdığınız örnek essayler ve benim ve diğer arkadaşlarımın ödev kontrolleri benim için çok faydalı oldu. Ocak sınavında çıkan konuları ileri writing eğitimi sayesinde kolayca yazabildim ve nihayet remedial olmaktan kurtuldum ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettim. İyi ki sizinle çalıştım ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ayşe Yılmaz

Hüseyin Bey ile 2016 yılı Eylül ayında tanıştım. İngilizceyi bir şekilde iş için kullanıyordum ancak eksikliklerim için bir şeyler yapmam lazımdı. Yurt dışı dil okulları araştırma, Türkiye’de kurslar araştırma derken bir şekilde tesadüfen sitesi ile karşılaştım ve incelemeye başladım. İnceleme yaptıkça bazı önerileri dikkatimi çekmişti. Tam bu süreçte kendisini aramaya karar verdim ve şu an diyorum ki o kararı iyi ki de vermişim. Telefon görüşmesinden sonra yurt dışına gitmekten vazgeçtim ve kendisi ile çalışmaya başladık. Derslerimize iş İngilizcesi ile başlayıp, şu an genel İngilizce’ye geçtik. Hüseyin Bey’in yönlendirmesi ile işte kullandığım raporlama kısmında çok ilerleme kaydettim. Ders sırasında direk sizin eksiklerinize göre derslerin yapılması kısa sürede gelişim konusunda çok şey katıyor.

İbrahim G.

Dersi gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. Sizin gibi bir hocayla ders aldığımı için şanslı hissediyorum.

Online İngilizce Özel Ders Türleri

İnternet üzerinden ne tür online İngilizce özel dersler alabileceğinizi merak ediyorsanız liste açıkçası epey uzun. Ben şu ana kadar TOEFL, YDS, IELTS ve PTE sınavlarına yönelik Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerime özel İngilizce dersleri verdim. Bazı öğrencilerim ise writing, speaking, reading veya listening gibi belli bir beceri çalışmak istiyorlardı. Bu öğrencilerim ile de sadece istedikleri alana yönelik online İngilizce özel dersler yaptık.

Yani kısacası internet üzerinden ister TOEFL, IELTS, PTE, YDS gibi bir sınav için isterseniz writing, listening, speaking ya da reading gibi bir beceri için özel ders alabilirsiniz. Dahası piyasada hiç var olmayan ve size has eğitimler de alabilirsiniz. Mesela bir süre önce Kocaeli’ndeki bir öğrencimle İngilizce kalite denetimi raporları yazıyorduk. İhtiyacınız neyse ona göre sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir eğitim programı hazırlamak mümkün.

Online İngilizce Özel Ders Avantajları

Zaman & Enerji

Online İngilizce özel ders almanın öğrenciler için pek çok avantajı var. İlk ve en büyük avantaj zaman. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde yaşayan öğrenciler için saatlerce trafik çekmemek büyük bir zaman ve enerji kazancı. Dahası öğrencilerimle online ders saatlerini belirlerken daha esnek olabiliyoruz. Bazen sabahın 8’inde bazen akşamın 9’unda o anki ihtiyaçlara göre ders planlamak mümkün oluyor.

Uzmanlık & Kalite

İkinci en temel avantaj ise kaliteli eğitime ulaşmak. Çoğu zaman farklı şehirlerdeki öğrencilerden writing, speaking ya da TOEFL ve IELTS’e yönelik özel ders talepleri geliyor. Bu öğrenciler ya bulundukları bölgedeki İngilizce eğitimi seçeneklerinden tatmin olmuyorlar ya da bu alanlara yönelik eğitim bulamıyorlar. Hal böyle olunca internet üzerinden bu konuda uzman bir İngilizce hocasıyla çalışmak bu tür öğrencilerim için ideal bir çözüm oluyor.

Dijital Ders Kayıtları & Tekrar

Online İngilizce özel derslerimde derslerde işlediğim her şey aldığımız tüm ders notları, her bir öğrencime ait özel bir klasörde kayıt altına alınıyor. Böylece öğrencilerim istedikleri zaman ders notlarını gözden geçirebiliyor, çıktı alabiliyor ya da ekleme ve çıkarma yapabiliyor. Dahası online İngilizce derslerimizi yüksek kalitesi ses kaydı alarak kaydediyorum. Böylece öğrencilerimin dersleri tekrar dinleme ve istediklerinde bireysel tekrar imkanı oluyor.

Online İngilizce Özel Ders Almak için Ne Gerekiyor?

Online İngilizce özel ders almak için kullanılabilecek çeşitli online sistemler var. Benim yıllardır kullandığım ve yüksek verim aldığım kendime has bir sistemim var. Bu sistemi kullanabilmek için bir Skype hesabına bir de Gmail adresine ihtiyacınız var. Hatta bazen bunlar bile gerekmiyor. Birka hafta önce speaking çalıştırdığım bir öğrencim internetin çekmediği bir bölgeye gitmişti. O hafta derslerimizi tamamen telefondan konuşarak ve not alarak yaptık. Yani farklı şartlarda farklı çözümler geliştirmek mümkün.

Online İngilizce Özel Ders Örnekleri

Bu bölümde sizinle online İngilizce derslerimden örnek resimler paylaşacağım.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Online Ders Ses Kayıt Örneği

Aşağıda bir öğrencimle yaptığımız online dersten kısa bir ses kaydı yer alıyor.

Özel Ders Verimliliği ✅ Online Eğitim Rahatlığı ?

ingilizce öğrenmeHer yıl Hüseyin Demirtaş ile İngilizce bireysel eğitim ve rehberlik programlarına yetişebileceğimizin ötesinde talep geliyor. Bu sebeple yoğun bir programla hızlı şekilde ilerlemek isteyen öğrenciler için yıllardır birebir derslerimizde elde ettiğimiz tecrübeyi, geliştirdiğimiz yöntemleri ve başarı getiren çalışmaları Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerimizin kendi evlerinin rahatlığında takip edebileceği kapsamlı İngilizce video eğitim paketlerine dönüştürdük.

İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, Reading Akademi ve İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı gibi eğitimlerle mesleki ve akademik İngilizce okuma becerilerini, Writing Akademi ile İngilizce yazma becerisini, Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi ile de İngilizce çeviri becerisini kazanabilirsiniz. 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu ile İngilizce konuşma becerinizi sağlam ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz

Kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz bu eğitimler YDS, TOEFL, IELTS, Proficiency gibi sınavlara hazırlanan ya da mesleki ve akademik İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal.

Özel Ders Takvimi

Merhaba, ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Ben her öğrencimle yakından ilgilenmenin önemine inanıyorum. O sebeple de her dönem sınırlı sayıda öğrenci kabul edip tüm mesaimi kabul ettiğim öğrencilerimin ilerlemesi için kullanıyorum.

Şu anda özel eğitim programlarım çoğu zaman olduğu gibi dolmuş durumda. Yakın dönemde bu sebeple yeni öğrenci kabul etmem mümkün olmayacak. Ders programımda yer açıldığında bu sayfayı güncelliyor olacağım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Online İngilizce Özel Ders Başvuru Formu

Özel Ders Takvimi

Merhaba, ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederim. Ben her öğrencimle yakından ilgilenmenin önemine inanıyorum. O sebeple de her dönem sınırlı sayıda öğrenci kabul edip tüm mesaimi kabul ettiğim öğrencilerimin ilerlemesi için kullanıyorum.

Şu anda özel eğitim programlarım çoğu zaman olduğu gibi dolmuş durumda. Yakın dönemde bu sebeple yeni öğrenci kabul etmem mümkün olmayacak. Ders programımda yer açıldığında bu sayfayı güncelliyor olacağım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.