İçeriğe geç

koç hazırlık muafiyet

koç kuepeKUEPE kursu ve KUEPE özel ders programlarında Koç Üniversitesi hazırlık sınıfını geçmek isteyen öğrencilere özel rehberlik ve eğitim sunuyorum.

 

KUEPE Özel Ders & Kurs Kimin için?

  • Koç Üniversitesi öğrencileri ya da Koç Üniversitesine kayıt olacak öğrenciler için
  • Hazırlık derslerini yetersiz bulan ya da takip edemeyen öğrenciler için
  • Hazırlık derslerini takip etmesine rağmen KUEPE sınavını geçemeyen öğrenciler için

Genellikle hazırlık derslerini takip etmesine rağmen KUEPE sınavını geçemeyen öğrencilerle çalışıyorum.

KUEPE Başarı Hikayeleri

KUEPE Özel Ders & Kurs Nasıl İşliyor?

KUEPE özel ders programlarında her bir öğrenci için o öğrenciye özel bir program çıkarıyorum çünkü öğrencilerin seviyeleri ve ihtiyaçları çok farklı oluyor. İlk önce tanışıyoruz. Sizi tanıyorum, ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi analiz ediyorum. Hedeflerimizi ve yol haritamızı belirliyoruz. Sonra da tam gaz çalışmaya başlıyoruz. Kaybedecek vaktimiz yok.

KUEPE Özel Ders & Kurs Kaynaklar

KUEPE özel ders ve kurslarında hem KUEPE için geliştirilmiş özel sınav kaynaklarımızı hem de KUEPE için yardımcı ek kaynakları kullanıyorum.

KUEPE Özel Ders & Kurs Nerede?

lokasyonKUEPE özel ders ve kurslarını haftalık ve dönemlik programıma göre Maslak veya Çağlayan ofislerinden birinde gerçekleştiriyorum. Yurt dışındaysam, seyahat halindeysem veya tercih halinde derslerimizi online olarak da yapabiliyoruz.

 

KUEPE Özel Ders & Kurs – Referanslar

Fırsat buldukça hem KUEPE hem de diğer sınavlar için çalıştırdığım öğrencilerimin hikayelerini ilham vermesi adına paylaşıyorum. Mesela buradan Eylül KUEPE için çalıştığımız Beren Hanım‘ın hikayesini okuyabilirsiniz. Ayrıca Öğrenci Hikayeleri bölümünde pek çok farklı seviyeden öğrencinin serüvenlerini okuyabilirsiniz.

KUEPE Özel Ders & Kurs – Başvuru

Aşağıdaki formu doldurarak eğitim talebinde bulunabilirsiniz. Eğitim programımda müsaitlik olması durumunda sizi ön görüşme için ofisime davet edeceğim.


 


Etiketler: kuepe özel ders, kuepe kursu, kuepe rehberlik, koç hazırlık atlama, koç hazırlık muafiyet, koç hazırlık atlama özel ders

koç kuepeKoç Üniversitesi hazırlık atlama ve Koç Üniversitesi hazırlık muafiyet konularında detaylı açıklamalar ve kaynaklar. Koç Üniversitesinin kendisine ait hazırlık atlama sınavının adı KUEPE.

Koç Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavları

Koç Üniversitesinde hazırlık atlama ya da hazırlık muafiyet için en temel sınav üniversitenin kendi sınavı olan KUEPE sınavı. KUEPE yılda 4 kez yapılıyor. KUEPE sınavına ek olarak aşağıdaki sınavlarla da Koç Üniversitesinden hazırlık sınıfını atlayıp bölümünüze başlayabilirsiniz.

  • KU ELC Kurumsal TOEFL 550/4
  • TOEFL IBT 80/20 (Sadece devlet üniversitelerinden alınmış olan IBT TOEFL sonuçları kabul edilmektedir. Eğer öğrenci sınava yurt dışında girmişse Üniversite Yönetim Kurulu’na sınavının kabulu için dilekçe yazabilir.)
  • CAE: C
  • E-YDS: 87

Açıkçası KUEPE sonrası tercih edebileceğiniz ne yetkin sınav TOEFL. CAE çok yaygın bir sınav değil. E-YDS ise sınav formatı olarak KUEPE’den çok farklı.

KUEPE için bilmeniz gereken her şey!

KUEPE yani Koç Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı için bilmeniz gereken her şey Koç Üniversitesi KUEPE Sınavı sayfasıda. Koç Üniversitesi KUEPE Sınavı sayfasında sınavla ilgili kaynaklara, örneklere, tavsiye ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Doğru Yöntem + Emek = Başarı

Koç Üniversitesi Hazırlık AtlamaHazırlık sınıfı pek çok öğrenci için zorlu bir dönemdir. Bu zor dönemde alanına hakim, tecrübeli ve neye ihtiyacınız olduğunu bilen bir eğitmen ile çalışmak başarıya daha hızlı ve emin adımlarla ulaşmanızı sağlar.

Eğitmen Kim?

Anlatacak çok şey var. Buraya sığmaz o yüzden siz en iyisi Hüseyin Demirtaş kimdir sayfasını ya da Eylül’deki KUEPE sınavına hazırladığım Beren Hanım’ın hikayesini okuyun.

Koç Üniversitesitesi Hazırlık Atlama

Koç Üniversitesi hazırlık sınıfını atlamak ya da hazırlık sınıfını geçmek isteyen öğrenciler özel ders ve birebir danışmanlık talepleri için aşağıdaki formu doldurabilirler.

Doğru sistem başarı getirir. Başarıyı ertelemeyin.


 


Etiketler: koç hazırlık atlama, koç hazırlık muafiyet