İçeriğe geç

internetten essay kontrol

Online essay kontrol hizmeti ile yazdığınız İngilizce kompozisyonlara profesyonel feedback sağlıyorum. Essay yazmak üniversite hayatının olmazsa olmazlarındandır. Dahası TOEFL ve IELTS gibi uluslarası İngilizce sınavlarından geçebilmek için de iyi essay yazmak gerekir. Essay yazma becerisini geliştirmek için ise bolca yazmak ve her bir yazıyı kontrol ettirip geribildirim almak gerekir. Yoksa öğrenci aynı hataları yapmaya devam eder.

online essay kontrol

online essay kontrol

Hakkımda

Yabancı dil Türkiye 12.’si olarak Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim bölümüne yerleşmem ile başlayan ve mezuniyetimin ardından hız kazanan yoğun İngilizce eğitim geçmişimde farklı seviyelerden yüzlerce öğrenciye writing dersi verdim, binlerce essay değerlendirdim. Gerek Boğaziçi, gerek Bilkent, Sabancı, Koç gibi üniversitelerden pek çok öğrenciyi çalıştırdım, gerekse Turkcell, İş Bankası ve Anadolu Ajansı gibi kurumlardan öğrencilere TOEFL, IELTS veya genel writing desteği sundum. İngilizce writing konusunda yazı ve kaynaklarımı paylaştığım huseyindemirtas.net alanında Türkiye’nin bir numaralı sitesi.

Referanslar

Hüseyin Demirtaş Referanslar

Online essay kontrol kimin için?

  • İngilizce essay yazma becerilerini geliştirmek isteyenler için
  • TOEFL, IELTS gibi sınavların writing bölümlerine hazırlananlar için
  • İngilizce writing yani yazma becerilerini geliştirmek isteyenler için
  • Kendi temposunda, yol derdi çekmeden writing çalışmak isteyenler için

Online essay kontrol neleri kapsar?

Online essay kontrol hizmeti ile yazınız kelime, anlam, gramer ve bütünlük kontrolünden geçirilir. Gerekli düzeltme ve iyileştirmeler yapılarak sebepleri belirtilir. Yani kısacası yazınızı iyileştirecek her bir faktör değerlendirmeye alınır.

Online essay kontrol nasıl işler?

  • Size uygun olan essay kontrol paketini satın alırsınız.
  • Yazınızı word dosyası veya metin dosyası olarak e-posta ile gönderirsiniz.
  • Yazınız kontrol edilerek 3 iş gününde tarafınıza e-posta ile PDF ve Word formatlarında iletilir.
  • Bu kadar basit ve pratik!

Online essay kontrol paketleri

Essay kontrol hizmet detaylarına BuProf Essay Kontrol sayfası üzerinden ulaşıp ihtiyacınıza uygun essay kontrol paketini seçebilirsiniz.

 


Etiketler:  internetten essay kontrol, essay kontrol ettirme, essay feedback, essay değerlendirme