İçeriğe geç

İngilizce destek

Reading Analiz ile İngilizce Destek Grubu, İngilizce öğrenenlere rehberlik etmek ve sık sorulan soruları cevaplamak için kurduğum bir grup. Şu anda tam 6784+ aktif üye ve binlerce soru-cevap içeriyor.

Bu grubun amacı İngilizce öğrenen kişilerin sorularını sorabilecekleri, birbirlerine danışabilecekleri ve yardım alabilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Tüm grup üyeleri diğer üyelere yardımcı olmaya çalışır.

İngilizce Destek Soru & Cevapları

Reading Analiz ile İngilizce Destek grubunda sık sorulan sorular ve cevapları, faydalı kaynak ve tartışma linkleri bu bölümde yer alacak. Böylece aradığınız içeriği daha kolay bulabileceksiniz.

Reading Analiz ile İngilizce Destek Grubuna Katılım

Reading Analiz ile İngilizce destek grubuna katılım ücretsiz. Ancak şu anda tüm katılımcılara daha sağlıklı bir ortam sunabilmek ve topluluk ruhunu adım adım kuvvetlendirmek için ilk aşamada katılımcıları Reading Rehberi okurları ile sınırlandırdık.

İngilizce Destek Grubu Kuralları

  • İngilizce Destek grubu, İngilizce öğrenenler içindir.
  • İngilizce Destek grubunda İngilizce öğrenme konusuyla ilgili olmayan paylaşımlar silinir.
  • Cevabını basit bir Google aramasıyla bulabileceğiniz sorular için Google kullanın.
  • İngilizce Destek grubunda reklam paylaşımı yasaktır.
  • İngilizce Destek grubunda, kötü söz, hakaret ya da spam gruptan çıkarılma sebebidir.

Sık Sorulan Sorular

Gruba kimler katılabilir?

İngilizce öğrenmeye veya İngilizcesini geliştirmeye çalışanlar ya da TOEFL, IELTS, Proficiency, YDS, PTE gibi bir sınava hazırlanan kişiler Reading Analiz ile İngilizce Destek grubuna katılabilir.

İngilizce Destek grubu ücretli mi?

İngilizce Destek grubu şu an uzun süredir gönüllülük esasıyla ücretsiz destek sağlanan bir grup. Ancak yoğun talep sebebiyle bu yıl grubu  Reading Rehberi okurları ile sınırlandırdık.