İçeriğe geç

hüseyin demirtaş özel ders ücreti

Geçen bir baktım pek çok öğrenci Hüseyin Demirtaş Özel Ders Ücreti diye arama yapmış. Madem bu kadar merak ediliyor konuya kısa bir giriş yapayım istedim. Bu derste özel olarak bir özel ders ücreti paylaşacak mıyım? Hayır ama neyi neye göre planlayıp fiyatladığımı kısaca özetleyeceğim.

Hüseyin Demirtaş Özel Ders Ücreti – İlk Adım

hüseyin demirtaş özel ders ücreti

Hüseyin Demirtaş özel ders ücreti konusuna gelmeden önce daha temel bir mesele var. Çoğu zaman programım aylarca dolu oluyor. Bazen Türkiyenin en değerli ailelerine, iş insanlarına bile ayıracak vaktim gerçekten olmuyor çünkü Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde İngillizce öğrenme sürecine çağ atlatacak kitaplar ve video eğitim paketleri üzerinde çalışıyorum.

İkinci bir konu ise genellikle aylarca dolu bir programım ve ders için ön kayıt yaptırmış upuzun bir liste oluyor. O sebeple çoğu zaman özel ders planlamasına geçmem mümkün olmuyor. Aslına bakarsanız çoğu zaman da öğrencilerin özel derse ihtiyacı olmayabiliyor. Örneğin İngilizce okuma becerisi için ​İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi, ​Reading Akademi ve ​İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı video eğitim paketleri benim özel ders formatında hazırladığım, özel ders tecrübesini izleyen ve sürekli erişilebilir eğitimler. Benzer şekilde Writing Akademi ile temelden ileri seviyeye İngilizce yazma becerinizi geliştirmeniz ​Pratik Çeviri Eğitimi ile de çevirinin mantığını ve pratiğini anlamanız mümkün.

Bana özel ders için ulaşamadığınız durumlarda kesinlikle bu eğitimler üzerinden ilerlemenizi öneririm.

Hüseyin Demirtaş Özel Ders Ücreti – İkinci Adım

Benim için özel ders tam da adı üstünde özel bir ders olmalı. Zamanı, yeri, içeriği, verimi her şeyi özel ve düşünülmüş olmalı. O sebeple belli bir dönemde 3-5 öğrenciden fazla öğrenci çalıştırmıyorum. Bazense bu sayı 1-2 öğrenciye kadar düşebiliyor. Her bir özel dersimizi hem öğrencim tekrar edebilsin hem benim için referans noktası ve ilerleme süreci takibi oluştursun diye ekran videoları olarak kayıt altına alıyorum. Her bir derste çok değerli bilgi parçaları ya da sohbetler oluyor hiç biri kaybolsun istemiyorum. Yani aslında benim açımdan her bir ders bir sanat eseri. Buna işini sevmek diyin, farklı bakmak diyin ne derseniz diyin ama bu satırları yazarken bile ben o sevgiyi hissediyorum.

Hüseyin Demirtaş Özel Ders Ücreti – Üçüncü Adım

Özel derslerimin talep durumu, benimse müsaitlik ve derslere yaklaşımım bu şekilde olduğu için çok seçici davranmam gerekiyor. Karşımdaki öğrenci ile iyi bir takım olacağımıza inanmam gerekiyor, karşımdaki öğrencinin sorumluluklarını yerine getireceğine ve elinden geleni yapacağına inanmam ve bunu görmem gerekiyor. Eğitimde kişisel ilişkinin çok ama çok önemli olduğuna inanıyorum. O sebeple gerçekten değer katabileceğime inandığım ve derslerimden gerçekten istifade edebilecek öğrencileri seçiyorum. Para veya ücret programıma, önceliklerime ve o anki şartlara göre şekillenen ikinci kriter.

Hüseyin Demirtaş Özel Ders Ücreti – Son Adım

Ancak tüm bu adımlar geride kaldığında bir ders ücreti sohbetine geçebiliyoruz. İlk kriterin para ya da ücret olmadığı bir eğitim ortamının daha sağlıklı ve kaliteli sonuçlar getirdiğini biliyorum ve tecrübe ediyorum. Tabii, nihayetinde Hüseyin Demirtaş özel ders ücretleri piyasadan bağımsız işliyor çünkü piyasaya göre iş yapmıyorum. İşime seri üretim veya saat doldurmaktan ziyade sanat olarak yaklaşıyorum.

Hiç mi Yer Yok?

Bitti denilince hiç mi kalmadı demek kültürümüzün bir parçası sanırım.:) Neyse burada durum biraz daha farklı. Uzun dönemli öğrenci kabulleri için programım müsait olmasa da zaman zaman haftalık bazda danışmanlık, rehberlik yada mentorluk için birkaç saatim oluyor. Yani eğer bu tür bir görüşmeye ve rehberliğe ihtiyacınız varsa aşağıdaki tek seanslık mentorluk ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Böylece vakit açıldığında seans kaydı yapabilmeniz için uygun tarihlerle ilgili size bilgi e-posta gönderebilirim.

Mentorluk Bilgi Formu