İçeriğe geç

hüseyin demirtaş ekşi sözlük yorumlar

Hüseyin Demirtaş Ekşi Sözlük Yorum

Hüseyin Demirtaş Ekşi Sözlük Yorum

Hüseyin Demirtaş Ekşi Sözlük yorumları ile ilgili tüm detaylar bu sayfada. İlk soru hangi Hüseyin Demirtaş çünkü memlekette askeriyeden sağlığa akademiden siyasete onlarca Hüseyin Demirtaş var. Eğer aradığınız Hüseyin Demirtaş ile İngilizce kanalının sahibi, İngilizce eğitim uzmanı Hüseyin Demirtaş ise doğru yerdesiniz. Ekşi Sözlük hesabım yok takip ettiğim bir mecra da değil ancak gördüğüm kadarıyla farklı kişilerle alakalı yorumlar aynı başlık altına toplanmış. Ayrıca hesabım olmadığı için bana sorulan sorulara da cevap vermem mümkün değil o sebeple beni ilgilendiren Hüseyin Demirtaş Ekşi Sözlük yorumlarını burada derleyip yorum ve cevaplarımı sizinle paylaşacağım.

Hüseyin Demirtaş Ekşi Sözlük Yorumları

Yorum #1

İngilizce Gramer Nasıl Öğrenilir & Çalışılır & Geliştirilir?

ingilizce ile ilgili çok iyi tavsiyeler veren dil uzmanı. bana baya faydası oldu anlattıklarının.
20.10.2017 11:55 arpadam kaymakpuruzu

Teşekkürler arpadam kaymakpuruzu

Yorum #2

çok kaliteli ingilizce öğrenmek için türkçe içerik çıkaran arkadaş kendisi. özellikle özlü sözler ile ingilizce kelime bilginizi ve genel kültür seviyenizi artırdığı 41 gün ingilizce isimli video serisinde marc twain, friedrich nietzsche, oscar wilde gibi isimlerin özlü sözlerini ingilizce paylaşıp türkçe incelemerini yaptığı video serisi çok başarılı. bunun yanında ielts, toefl, yds gibi sınavların reading, writing, lessoning, speaking bölümleri üzerine de eğitici videoları var.
07.02.2018 21:51 bilmiyosambelkidekonusmayadegmez

Teşekkürler bilmiyosambelkidekonusmayadegmez

Yorum #3

çok faydalı olduğunu düşündüğüm ve bir o kadar da takip edilen , anlatımları sıkıcı olmayan bir şekilde nasıl ders çalışılması gerekir nerde hata yapıyoruz doğrusu nedir gibi yönlendirmeleri bir çok insana faydalı olmuş, inşallah bana da faydalı olmasını umduğum, dil uzmanı ve ingilizce hocasıdır(ki bizdeki boş beleş hocalarden ve kurslardan sonra).
20.02.2018 13:06 ~ 10.03.2018 20:05 cashamca

Teşekkürler cashamca

Yorum #4

videolarında sürekli kendini övmese rakipsiz bile olabilirdi ingilizce konusunda youtube türkiye’de. ancak bu haliyle abone bile olası gelmiyor insanın.
27.07.2018 17:30 siyah giyen adam

Aslında öyle bir niyetim yoktu siyah giyen adam. Ancak bu kendini tanıtma meselesinde ince bir çizgi var. Mesela ben bir rehberlik alacağım zaman karşımdaki kişi işini biliyor mu, akademik geçmişi, iş hayatı, tecrübeleri neler bunları bilmek isterim. Bunlar bana güven verir ve karşıdaki kişinin benim gözümde uzmanlığını kuvvetlendirir. O sebeple ben de özellikle ilk derslerde beni tanımayan izleyicilerimiz için derecelerimden ve elde ettiğim başarılardan bahsettim. Buradaki amaç karşılıklı güven ortamını sağlamaktı. Selamlar

Yorum #5

video derslerinin ilk 10 dakikasında leş benzetmeler, odaktan uzak açıklarmalar yapan, uzatan ingilizce öğretmeni. insanların onun anlatmasını nasıl beğeniyor, hatta ingilizce öğreniyor hayret ediyorum.
29.08.2018 20:39 kullanilamayan ruhumuzlar

Sevgili kullanilamayan ruhumuzlar benzetme yani mecaz dediğimiz olgu hem edebiyatta hem eğitimde köklü bir geçmişe sahip. Bir benzetme öğrencilerin yeni bir kavramı bildikleri bir şey üzerinden onlara tanıtarak öğrencilerin konuyu daha rahat anlamasını ve hatırlamasını sağlar. İkincisi eğitimde giriş gelişme sonuç vardır. Mesela direk bir konuya dalmak da bir seçenektir ancak bir konuya geçmeden önce arkaplan vermek, girizgah yapmak yine anlamayı ve hatırlamayı  kolaylaştırır. Yüz binlerce insanın severek takip ettiği, fayda sağladığı, büyük emek ve özveriyle bir sosyal sorumluluk projesi olarak hazırlanan içeriklere leş demek en kibar haliyle akıl alacak bir durum değil.

Yorum #6

türkiye 12.liği ile övünme diyen olmuş,bence bunlara aldırma övün çünkü sen çok başarılı bir okutmansın şöyleki sen lise 1’e kadar hiç ingilizce görmemiş ama lisenin bitirirken türkiye derecesi ile bitirilmiş hikayenin baş kahramanısın ama bu andavallar ilkokuldan beri ingilizce görüp hala ingilizceyi sökemeyen ve sana muhtaç olan adamlar.bunları takma dahi okutman.
13.12.2018 00:27 absalove

Teşekkürler absalove

Yorum #7

kendini beğenmiş dil bilimci.
16.10.2018 00:25 s pectacular

Sevgili s pectacular evet kendimi beğeniyorum. İnsanın kendini beğenmesi zayıf ve güçlü yönlerini bilmesi hayata değer katar. Hele de kabiliyetlerinizin farkına varıp bunları topluma faydalı işler yapmak için kullanırsanız daha da güzel olur. Benim benimsediğim çerçeve bu. İnsan kendini beğenir de kendine kızar da, hayat sürekli bir değişim ve öğrenme süreci.

Yorum #8

yöntemi ve yaklaşımı çok iyi, takip edip uygulayan bir öğrenci kesinlikle başarıya ulaşır.
öğretme/aktarma konusunda sürekli kendini geliştirmesi, yenilikçi teknikleri ve doğru öğrenmeye yönlendirmesi de çok iyi.

amma velakin..

ya o videolarda habire kendini övmesi çıldırtır insanı..artı bir de youtube videolarının çoğunda ya aslında bunları ben paylaşıyorum gösteriyorum ama normalde ücret almam lazım alın lan fakirler yine iyisiniz hadi nasiplenin minvalinde cümleler..
hele bir videosunda “normal insanlar bu saatte yatar uyur ama ben napıyorum sizin için ders paylaşıyorum, çünkü bunlar milyonlarca insana faydalı olacak falan fişman çok itici cümleler.

kendisi buraları okuyorsa naçizane tavsiye:
öğretmenliğiniz ve dil hakimiyetiniz fazlasıyla takdire şayan gerçekten çok iyisiniz ama bunu siz dile getirip öğrencilerin gözüne sokup durmayın. ben şunu başardım bunu başardım, normalde bunu paylaşmasam da olurdu ama işte alın nasiplenin gibi cümlelerle kendinizi düşürmeyin. bilginiz ve teknikleriniz zaten sizi yeterince ön plana çıkarıyor, bu tarz itici cümlelere gerek yok.
26.09.2018 11:28 sarhosklavye

Sevgili sarhosklavye yorumun için teşekkür ederim. Aslında hiç de göründüğü gibi değil olay. Mesela insan bu saatte uyur ama ben bu saate sizin için ders çekiyorum dediğim derste eşim erken doğum yaptığı için günlerce yoğun bakımda geçen yıpratıcı bir dönemin ardından eve gelmemizin ilk gece yarısında kanala vakit ayıramadım öğrencilerimize bir ders çekeyim diye bilgisayarın başına geçmiştim. Olay alın nankörler değil benim için geçmişe bir not, izleyenler için de arkadaşlar size değer veriyorum, yaptığımız iş önemli bir iş ve ben bu fedakarlığı yaptım siz de çalışın kıymetini bilin mesajı. Ya da benzer şekilde kaç kez özel derslerimi erteleyip tabiri caizse ciddi maddi kazançlardan vazgeçip benim için hobi olan YouTube kanalına ders çektiğimi bilirim. Burada yine mesele böbürlenmek değil, arkadaşlar ben sizin için fedakarlık yapıyorum, size belki de ulaşamayacağınız bir içerik ya da rehberliği hazırlıyorum. O sebeple kıymetini bilin mesajı. Olay bu.

Yorum #9

kitaplarını alıp hakkında yorum yapabilecek olan yeşillendirirse çok mutlu olurum.

*kitaplarını aldım gayet güzel ve başarılı, ayrıca youtube’den derslerini de takip ediyorum. ara sıra mail atıp ingilizce çalışmamıza da destek oluyor. youtube kanalı
19.12.2018 16:10 ~ 11.02.2019 18:12 mhmetengineer

Teşekkür mhmetengineer. Başarınız daim olsun.


hüseyin demirtaş ekşi, hüseyin demirtaş ekşi sözlük, hüseyin demirtaş ekşi sözlük yorumlar