Temel İngilizce Telaffuz Eğitimi

İngilizce konuşurken acaba doğru mu telaffuz ediyorum kaygısı yaşıyor musunuz? Yıllarca İngilizce eğitimi almanıza rağmen İngilizce konuşmanın en temel yapı taşı olan telaffuz ile ilgili doğru düzgün bir şey gösterilmemesinden rahatsız olmadınız mı? Hüseyin Demirtaş ile Temel İngilizce Telaffuz Eğitiminde doğru ve anlaşılır İngilizce konuşmak için bilmeniz gereken temel telaffuz kurallarını, ipuçlarını ve çok az kişinin bildiği özel taktiklerini öğreneceksiniz.

Artık acaba yanlış mı söylüyorum korkunuzu aşma vakti geldi.

Temel İngilizce Telaffuz Eğitimi İçeriği

TİTE kapsamında İngilizce doğru bir İngilizce telaffuz için bilmeniz gerekenleri öğreneceksiniz.

İngilizce seslerin doğru okunuşu

  • İngilizce'deki sesli ve sessiz harflerin nasıl doğru telaffuz edileceğini öğreneceksiniz. Think ile that arasındaki bariz telaffuz farkını hissedemiyorsanız bu eğitime ihtiyacınız var demektir.

Sık yapılan telaffuz yanlışları, sebepleri ve çözümler

  • Farkında olmadan yaptığınız telaffuz yanlışları var. Bu yanlışların neler olduğunu sebeplerini ve çözümlerini öğreneceksiniz. Siz de eğer determine görünce ditörmayn diyorsanız bu eğitime ihtiyacınız var demektir.

İngilizce telaffuzunu geliştirmenin en etkili yolu

  • Sizinle Boğaziçinde simultane çeviri eğitimim sırasında öğrendiğim az bilinen tekniği paylaşacağım.

İngilizce fonetik alfabesinin incelenmesi

  • İngilizce sözlük kullanmada kilit rol oynayan fonetik alfabenin temellerini öğreneceksiniz

İngilizce Telaffuz Alıştırmaları

Öğrendiklerinizi pratik yapmanız ve hatalarınızın farkını varıp düzeltebilmeniz için eğitim esnasında alıştırmalar yapacağız.

Soru Cevap Bölümü

İngilizce telaffuzu ile ilgili sorularınızı sorup merak ettiğiniz konularda görüş almak ya da fikirlerinizi paylaşmak için Soru Cevap bölümümüz olacak.

Eğitim Tarihi

Temel İngilizce Telaffuz Eğitimi hafta sonları gerçekleşiyor. Size en yakın eğitim tarihini öğrenmek için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun.

Eğitim Adresi

Eğitim Kağıthane ofisimde gerçekleşiyor.

Eğitim Formatı

Temel İngilizce Telaffuz Eğitimi 7 kişilik küçük bir grupla gerçekleşecek. Konu anlatımı, pratik alıştırmalar ve soru cevap bölümlerinden oluşacak. Eğitimle ilgili kayıt öncesi sorularınız varsa İletişim sayfasından yazabilirsiniz.

Temel İngilizce Telaffuz Eğitimi — Ön Kayıt