Dijital Eğitim Uzmanlığı

Bilginizi paraya ve mutluluğa dönüştürmek ister misiniz? Bildiklerinizi öğretip her yıl ortalama 18.000 TL ekstra kazanmak ister misiniz? Size hayatınızı değiştirecek bir sistemi öğreteceğim.

Ben kimim?

Merhaba, ben Hüseyin Demirtaş. Aslen Trabzonluyum. Türkiye 12.si olarak girdiğim Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümünde öğrenci asistanı, yüksek lisansımı yaptığım Boğaziçi Bilişsel Bilim bölümünde ise araştırma görevlisi olarak çalıştım. 2008 yılından beri farklı seviye ve ihtiyaçlara sahip yüzlerce öğrenciye özel İngilizce dersleri verdim. İngilizce eğitim ile ilgili huseyindemirtas.net üzerinde yazdığım yazılar 864,809 defa okundu. Her ay onlarca öğrenciden özel ders talebi alıyorum. Kısa süre önce yayınlanan Essay Rehberi kitabım 45 şehre ve yüzlerce öğrenciye ulaştı. İngilizce yazı yazma üzerine hazırladığım online Temel Writing Eğitimi ve İleri Writing Eğitimi bir haftada 5500 lira kazandırdı. Online eğitim faaliyetlerim, derslerim ve projelerim 2016 yılında bana 30 bin liranın üzerinde ek gelir kazandırdı.

Ama hepsinden önemlisi iyi bir İngilizce eğitime ihtiyaç duyan onlarca öğrencinin başarıya ulaşmasına vesile oldum.
Bu eğitimde size beni başarıya ulaştıran adım ve stratejileri öğreteceğim. Böylece siz de kendi başarı hikayenizi yazabileceksiniz.

Kayıt için Kalan Süre

[easy_countdowner name=”demo_countdowner” theme=”fat” animation=”smooth” end_date=”2017-02-11″ end_time=”18:00:00″ day_label=”Gün” hour_label=”Saat” minute_label=”Dakika” second_label=”Saniye” day_color=”#60686F” hour_color=”#B40404″ minute_color=”#B40404″ second_color=”#B40404″ circle_bg_color=”#E2E2E2″]

Bu Programın Bana Kazandırdıkları

Aşağıda bu programın bana bir yılda kazandırdıklarından bir kesit yer alıyor.

Bu eğitim kimin için

Dijital Eğitim Uzmanlığı programı herkese uygun bir eğitim değil. Bu eğitime katılmak için aşağıdaki özelliklere sahip olmanız gerekiyor.

 • Eğitimi ve ders anlatmayı sevmek
 • Öğrenme ve gelişmeyi sevmek
 • Temel bilgisayar becerilerine sahip olmak. Uzman olmanız gerekmiyor.
 • Azim ve sabır. Programda öğrenceklerinizi uygulayıp fayda sağlamak için disiplinli çalışmaya ihtiyacınız olacak.
 • İnsanların hayatına değer katarken ciddi bir ek gelir elde etme isteği
 • İlgi ve merak

Eğer bu özelliklere sahipseniz, Dijital Eğitim Uzmanlığı size göre bir eğitim.

Bu eğitimde neler öğreneceksiniz?

 • Kendi sitenizi kurup sesinizi duyurma
 • Google aramalarında üst sıralarda çıkma
 • Sosyal medyada reklam vermeyi ve yeni öğrencilere ulaşmak için sosyal medya reklamları kullanma
 • Özel ders verecek yeni öğrencilere ulaşma
 • Özel ders vermek için öğrenci bulma kanalları, stratejileri ve iyi uygulama örnekleri
 • Her ay binlerce okuyucuya ulaşmak için yapmanız gerekenler
 • Kendi kitabınızı yayımlatmanın yol haritası
 • Kendi dijital eğitimlerinizi oluşturma

Bu eğitimde öğrendiklerinizi uygulamak ne kadar sürer?

Dijital Eğitim Uzmanlığı programında öğreneceklerinizi kullanarak kendi sisteminizi oluşturmanız günde 2-3 saat çalışmayla ortalama 1 ay sürer. Mali kazanç sağlamaya başlama süreniz ise kuracağınız sistemi ne derece etkili kullandığınıza bağlı olarak 2-4 ay sürer.

Kaç katılımcı kabul edeceksiniz?

Dijital Eğitim Uzmanlığı Programını hem bireysel olarak hem de 7 kişilik bir küçük interaktif bir grup eğitimi olarak sunuyorum.

Grup Eğitim: Bu eğitim için sadece 7 katılımcı kabul edeceğim. Her bir katılımcıya ilgi göstermem gerektiği için küçük bir grupla çalışacağız.

Bireysel Eğitim: Bireysel eğitimde eğitim günü ve saatini birlikte belirliyoruz. Sonrasında size özel bir programla hem Dijital Eğitim Uzmanlığı'nı baştan sonra işliyoruz hem de size bireysel danışmanlık sunuyorum.

Seminer nerede olacak?

Eğitim Maslak ofisimde gerçekleşiyor.

Seminer ne zaman olacak?

Grup eğitimini seçenler için eğitim 11 Şubat Cumartesi saat 10-14 arasında gerçekleşecek. Eğer bireysel eğitim paketini seçerseniz eğitim tarihini birlikte seçeceğiz.

Eğitim ücreti ne kadar?

Dijital Eğitim Uzmanlığı Programı kendinize yapabileceğiniz en iyi mesleki ve kişisel yatırımlardan biri. Bir yılda ortalama 18 bin lira, hayat boyu ise doğru takip edildiğinde rahatlıkla on binlerce lira kazandıracak bu eğitimin ücreti grup programı için 950 TL, bireysel program için ise 1800 TL.

Programı uygulamak için gerekli yazılım & hizmet ücretleri

Aşağıda sizinle ortalama bir bütçe paylaşıyorum.

 • Hosting: 100 TL
 • Alan adı: 30 TL
 • Güvenlik sertifikası: 30 TL
 • Tasarım: 100 TL
 • Yazılım: 300
 • Reklam: 300

Toplam önerilen yıllık bütçe: 860 TL

Ödeme seçenekleri neler?

Program ödemesini taksitli olarak kredi kartıyla, havale, EFT ya da BKM Express ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeleri güvenli altyapı ve 3D Secure sistemi ile telefonunuza gelen şifre ile gerçekleşir.

Sorularınız var mı?

Sorularınız varsa [email protected] adresine yazabilirsiniz. Ya da telefonda konuşmak isterseniz sorularınızı ve numaranızı yine [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Bir görüşme vakti belirleyip sorularınızı cevaplamak için sizi arayabilirim.

Başarı garantisi var mı?

Dijital Eğitim Uzmanlığı programında size öğreteceğim program bana son 2 yılda 50 bin lira ek kazanç sağladı. Bu benim şahsen 6 yıl harcayıp mükemmelleştirdiğim bir program. Bu programla benim yıllar harcayıp sayısız deneme ve test ile öğrendiğim iyi uygulamaları çok kısa bir sürede öğreneceksiniz. Bu program size benim yaptığım gibi binlerce öğrenciye ulaşmayı ve bu süreçte binlerce lira kazanmayı öğretecek ancak adımları takip edip üzerinize düşeni yapmak sizin sorumluluğunuz. Bu özel bir yemek yapmak gibi, ben size tarifi verip baştan sona her şeyin nasıl yapılacağını gösteriyorum. Ancak o tarifi takip edip kendi yemeğinizi yapmak sizin sorumluluğunuz. Ne kadar ilgili ve azimli olursanız o derece başarılı olursunuz. Hatta benim elde ettiğim başarının kat be kat fazlasını elde etmeniz mümkün ki bu durum beni mutlu eder.

Dijital Eğitim Uzmanlığı Programına Kayıt Olun

 

Grup Eğitimi

 

Bireysel Eğitim