Dilsayar.com & HuseyinDemirtas.net

Dilsayar.com internet yazarlığı ve ilk tecrübeler anlamında oldukça faydalı bir deneyim oldu. Şimdi kendi adımı taşıyan bir sitenin açılmasının ardından, elimdeki iki site arasında içerik dengeleme ve misyon belirleme anlamında çalışmalar yapmak gerekecek. SEO ile ilgili noktaları göz önünde bulundurunca varolan site yapılarını pek de değiştirmek istemiyorum ancak uzun vadede köklü bir değişikliğe gitmek faydalı olabilir.

Şu an yazılarımı genelde Türkçe ve İngilizce olarak yazıyorum. Kim bilir ilerde belki başka diller de eklenir. İki dil olmasından dolayı aslında arkaplanda farklı işleyen iki site sözkonusu. Ancak yine de bunları farklı alan adlarıyla sunmak yerine tek bir başlık altında toplamayı daha uygun görüyorum. Önümüzdeki düzenleme çalışması sırasında öncelikle Dilsayar.com üzerindeki Türkçe ve İngilizce yazılar farklı kategorilerde toplanacak, sonrasında ise görsel ve işlevsel çeşitli değişikliklere gidilecek.

Şu an kişisel sitemle Dilsayar.com arasındaki içerik ayrımını daha planlayabilmiş değilim. Bu ayrımı yapana kadar küçük değişikliklerle idare etmek durumda olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir