Çok İstenen Bir Özellik Yayına Girdi

Merhaba 👋 dün Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde önemli bir güncelleme yayına girdi.

Genelde öğrencilerimiz özel video eğitim programlarımızı zamana yayarak 6 aylık veya 1 yıllık paketler olarak tamamlıyordu. Ancak özellikle son haftalarda evde daha çok vakit geçiren, okulları tatil edilen veya evden çalışmaya başlayan misafirlerimizden Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinden sunulan

  • Reading Akademi
  • Writing Akademi
  • İngilizce Cümleleri Anlama Rehberi
  • 360 Derece İngilizce Konuşma Kursu
  • İleri Seviye İngilizce Okuma Kampı
  • Pratik İngilizce Çeviri Eğitimi

gibi kapsamlı video eğitim paketleri için kısa dönemli üyelik paketi talepleri geliyor.

Kısa Dönemli İngilizce Video Eğitim Üyelikleri

Bu bağlamda biz de dün akşam itibariyle tüm video eğitim programları için 1 aylık ve 3 aylık abonelik seçeneklerini devreye aldık. Daha sonraki dönemde bu paketleri sunmaya devam eder miyiz bunu ekip olarak netleştirebilmiş değiliz ancak en azından bu sıra dışı dönemde bu herkese açık bir seçenek olacak.

Yeni Bir İngilizce Kursu Yaklaşımı

Bu güncelleme ile birlikte nitelikli bir İngilizce eğitimi isteyen öğrenciler için klasik İngilizce kurslarına kıyasla daha esnek, daha kapsamlı ve daha verimli yeni nesil bir eğitim sistemi sunma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olduk. Nasip olursa bu sene birkaç yıldır ARGE çalışmaları devam eden TOEFL ve IELTS modüllerimiz de yayına girdiğinde İngilizce eğitimi için baştan sona kapsayıcı, yenilikçi ve sonuç veren bir ekosistemi hazırlamış olacağız.

Tüm eğitimlerle ilgili detaylı bilgilere, örneklere ve açıklamalara Hüseyin Demirtaş Akademi İngilizce Video Eğitimler sayfasından erişebilirsiniz.

Herkes için İngilizce

Bunun dışında sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında tüm öğrencilere açık olacak şekilde hazırladığımız dersler de YouTube kanalımızda yayınlanmaya devam ediyor. Hafta içi yeni eklenen dersleri Hüseyin Demirtaş ile İngilizce YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

Sağlıklı bir gün diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir