Baştan Sona Writing Eğitimi

Baştan Sona Writing Eğitimi ile İngilizce yazı yazmak için bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Writingde başarılı olacaksınız

Sağlam bir writing temeli oluşturduğunuzu, rahat rahat İngilizce cümleler yazdığınızı, kendinizi ifade edebildiğinizi hayal edin. İleri seviye İngilizce cümleler ve essayler yazabildiğinizi, TOEFL, IELTS, Proficiency ya da iş hayatı için ihtiyaç duyduğunuz writing becerilerini kazandığınızı düşünün. Güzel olmaz mı? Kesinlikle çok güzel olur. Çok da güzel olacak!

Baştan Sona Writing — Örnek Ders

Öğrenciler Ne Diyor?

Öğrencilerimle gurur duyuyorum. Bu programı başarıyla tamamlayıp sınavlarını geçtiler ve istedikleri notları aldılar.

Nurullah

Hocam öncelikle essay yazmada çok kötüydüm. Sizin anlatmış olduğunuz dersler sayesinde fikir üretmede artık zorlanmıyorum. Hazırlamış olduğunuz program gayet güzeldi. Ielts sınavına hazırlanmaktayım bana ciddi anlamda katkı sağladı. — Nurullah

Bakın Nurullah sınavdan sonra ne dedi.

IELTS sinavina hazirlandigim icin bu dersleri degerlendirmeyi dusundum. Kendim writing yazarken hicbir teknik kullanmiyordum daha dogrusu bilmiyordum. Direk aklima ne gelirse rastgele yaziyordum ve belli bir tutarlilik olmuyordu. Daha sonra egitimin daha ilk dersinde bunun benim aradigim ders oldugunu anlamistim. Cunku anlatim kalitesi ve verilen bilgiler tam bir profesyonellik iceriyordu.Egitimin ilk dersinden son dersine kadar elimden gelen gayret ve emegi gostermeye calistim. Hangi essay turune nasil yaklasilacagini, nasil fikir uretilecegini bu programin etkililigi sayesinde ogrendim. Sonuc olarak 14/01/2017 tarihinde girmis oldugum IELTS sinavinda istedigim sonucu aldim. Bunda en buyuk katkida tabiki ileri writing egitimi dersi ve ayrica bu dersi veren HÜSEYIN DEMIRTAS hocam oldu. Kendisine vermis oldugu emekler icin cok tesekkur ediyorum. Allah razi olsun. TESEKKURLER

Berk

Merhaba hocam, Aldığım eğitimin oldukça verimli olduğuna inanıyorum. Önceki girdiğim bueptler den farklı olarak daha hazır hissediyorum. Verdiğiniz kelime öğrenme nasıl olur ve benzeri derslerin reading çalışmalarıma da çok katkısı oldu. Writing  geliştirmeme fayda sağlayan en önemli kısım canlı olarak yazdığınız essay örnekleri ve yine canlı olarak yaptığınız essay hata düzeltmeleri. — Berk

Bakın Berk sınavdan sonra ne dedi.

Merhabalar, aslında haziran sınavından kalınca sınavın zorluğunu ilk anladım. Sonrasında ağustos sınavına kadar biraz daha çalışıp geçerim dedim yine olmadı ve aynı şekilde eylül sınavını da geçemeyince yardım almadan kendi kendime prof u geçemeyeceğimi anladım. Çanakkale’de yaşadığım için ve biraz da maddi sıkıntılardan dolayı İstanbul’a gelip özel ders alamazdım. Sonraları Hüseyin hocamın ders yayınlayacağını öğrendim ve tam aradığım da buydu. Dersleri izledim, ödevleri yaptım; asıl önemli olan şu ki İngilizcenin tekniğini doğru şekilde kavradım ve ocakta profu geçtim.

Tuğbanur

Merhaba hocam , öncelikle kendimi bu eğitimin bir parçası olduğum için gerçekten çok şanslı hissediyorum.Eğitim genel olarak verimli geçti, en çok fayda sağladığım şeylere gelince tabiki ödevlerimin feedbackleri ve sizin derslerde verdiğiniz taktikler ve yazdığınız örnek essayler gerçekten dediklerinizi uyguladıkça kendimi daha gelişmiş hissediyorum. — Tuğbanur

Bakın Tuğbanur sınavdan sonra ne dedi

Haziran, ağustos ve eylül sınavlarında writing bölümünden f2 ve f1 ile kalıp remedial oldum. İstanbul’da kursa gitme gibi bir şansım yoktu ve yaşadığım şehirde proficiency için eğitim verebilecek bir kurs da yoktu. Buproftan yeni bir eğitimle ilgili mail geldiğinde benim için iyi olabileceğini düşünüp kayıt yaptırdım.İyi ki de yaptırmışım.Sizin verdiğiniz taktikler, sorularımıza verdiğiniz cevaplar, yazdığınız örnek essayler ve benim ve diğer arkadaşlarımın ödev kontrolleri benim için çok faydalı oldu. Ocak sınavında çıkan konuları ileri writing eğitimi sayesinde kolayca yazabildim ve nihayet remedial olmaktan kurtuldum ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettim. İyi ki sizinle çalıştım ne kadar teşekkür etsem azdır.

Murat

Hocam, Eğitim oldukça verimli geçti. Advance writing eğitiminizede katılmak istiyorum. En çok fayda sağladığım konu bağlaçlar ve paragraf yazma oldu. Değişmesini istediğim bir şey yok. Essay Rehberi kitabınızı da aldım çok faydalı olmuş ayrıca teşekkür ederim. Beni İngilizce ile ilgili  her türlü online eğitimlerinizde bilgilendirebilirseniz sevinirim. — Murat

Can

Hocam Merhaba, Bu sağladığınız hizmet için çok teşşekkür ederim. Benim için yararlı olduğunu düşünüyorum. Sizin cümleleri parçalayarak okumanız ve yazmanız benim bakış açımı çok değiştirdi. Eskiden bir makaleyi okumaya başladığımda çok fazla bilmediğim kelime vardı. Hergün okumaya çalışarak bu oran azaldı. Halen daha bilmediğim kelimeler çıkıyor ancak temel fikri çok rahat kavrayabiliyorum. Hatta bilmediğim kelimenin anlamını da parçadan çıkarabiliyorum. Bu yeteneklerimin geliştiğini hissediyorum. — Can

Hüseyin Demirtaş Kimdir?

Merhaba ben Hüseyin Demirtaş. Türkiye'nin en kapsamlı Türkçe essay kitabı Essay Rehberi‘nin yazarıyım. Boğaziçi Üniversitesi, Çeviribilim mezunuyum yani Türkiye dereceli bir dilciyim. İngilizce eğitimi ile ilgili kaynak ve tavsiyelerimi paylaştığım Hüseyin Demirtaş ile İngilizce sitesi şu ana kadar 845,519 defa ziyaret edildi. Yüzlerce öğrencinin İngilizce sorunlarını çözmesine, daha iyi yazmasına, konuşmasına, okuduğu ve dinlediğini anlamasına yardım ettim. Boğaziçi Üniversitesi'ndeki, Amerika ve Avrupa'daki iş tecrübelerimi ve akademik bilgimi öğrencilerimin problemlerini çözen ve onları hedeflerine ulaştıran eğitimler geliştirmek için kullanıyorum.

Baştan Sona Writing Eğitimi kimin için?

Baştan Sona Writing Eğitimi, İngilizce cümle kurmadan başlayıp tüm essay türlerine kadar İngilizcenin yazı yazmanın inceliklerini öğrenmek istiyorsanız tam sizin için.

 • BSW, TOEFL‘a hazırlanan öğrenciler için idealdir.
 • BSW, IELTS‘e hazırlanan öğrenciler için idealdir.
 • BSW, Proficiency, BUEPT, BİLET, KUEPE, ELAE, TRACE gibi İngilizce yeterlilik sınavlarına çalışan İngilizce hazırlık sınıfı öğrencileri için idealdir.

Eğitim Detayları

BSW ile cümle nasıl kurulur, ben bunu İngilizce’de nasıl söylerim, nasıl paragraf yazacağım, nasıl fikir geliştireceğim gibi sorulara cevap bulacak ve kendinize güvenerek İngilizce yazmayı öğreneceksiniz.

BSW ile İngilizcedeki önemli fiillerle cümle kurmayı, İngilizce yazının temel parçası olan bağlaçlarla kompleks cümleler yazmayı ve pratik örneklerle paragraflar yazmayı öğreneceksiniz. Eğer belli bir gramer ve kelime bilginiz varsa ve bunu pratiğe dökerek İngilizce yazı yazma becerinizi ilerletmek, neyi nasıl söyleyebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız BWS size göre bir eğitim.

BWS'de essay yapısı, outline yazma, fikir geliştirme, essay türleri ve essay kalıpları eğitimi yer alıyor. Yani essay yazmak için bilmeniz gereken her şey İleri Writing Eğitimi’nde anlatılıyor.

BSW ile essay yazmanın tüm detaylarını öğrenecek, hızlı ve pratik şekilde geçer not alan yazılar yazmanın püf noktalarını göreceksiniz. Artık aklıma fikir gelmiyor, ne yazacağım, nasıl yazacağım, thesis ne, conclusion aklıma gelmiyor, nasıl başlayacağımı bilemiyorum gibi dertlerinizi çözeceğiz. Gönül rahatlığıyla essay yazacaksınız.

Bu eğitimin temel amacı size en iyi writing eğitimini en pratik ve etkili şekilde sunmak. Sınavlarda karşınıza çıkmayacak, hayatta işinize yaramayacak detaylarla zaman harcamak yerine size bizimle çalışıp geçen onlarca öğrenciyi başarıya ulaştıran bilgileri ve teknikleri öğreteceğiz.

BSW eğitiminde daha önceki dönemlerden öğrencilerimin yazı düzeltmeleri  yer alıyor. Böylece başkalarının hatalarından da ders çıkararak eğitimden alınan verim maksimum düzeye taşınıyor.

Eğitim Programı

BSW kayıtları 17 Nisan 2017, Pazartesi günü başlıyor ve 22 Nisan 2017 Cumartesi günü kapanıyor.

Dersler 24 Nisan 2017 Pazartesi günü başlıyor.

Her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamı saat 19'da haftanın dersleri yayınlanıyor. Eğitimleri sizin için dersten önce çekip, düzenleyip, güncelleyip sisteme yüklüyorum. Her bir ders uzunluğu 25-50 dakika arasında olacak.

Eğitim 12 hafta sürüyor.

BSW eğitiminde yayınlanan tüm eğitim videolarına, ders notlarına ve kaynaklara 6 ay boyunca sınırsız erişiminiz olacak.

Ödevler

Writing pratik ile gelişen bir beceri. O sebeple writinde başarınızı artırmak için BSW eğitiminde haftalık ödevleriniz olacak. Her bir ödevin vaktinde tamamlanması gerekmektedir. Vaktinde teslim edilmeyen ödevleri kontrol etmiyorum. Ödeviniz bana ulaştıktan sonra yazılı olarak kontrol edip, düzeltmelerimi yapıp, notlarımı yazıp 1 hafta içinde size geribildiriminizi gönderiyorum.

Baştan Sona Writing — Müfredat

Baştan Sona Writing Eğitimi müfredatı aşağıdaki gibidir.

BSW tam 30 saat yüksek kaliteli video dersten ve onlarca örnek yazıdan oluşuyor.

BSW tam 4500 liralık eğitim içeriğini size sunuyor.

Temel Bilgiler

 • Writing nasıl gelişir?
 • Temel writing bilgileri

Cümle Yazma

 • İngilizce cümle yazma
 • Basit cümle düzeltmeleri
 • En sık kullanılan verb & preposition cümleleri
 • 80 önemli fiil cümlesi
 • İngilizcedeki tüm önemli bağlaçlar
 • Verb & preposition cümle düzeltmeleri
 • İngilizce bağlaç cümlesi düzeltmeleri

Paragraf Yazma

 • Paragraf yazma
 • Paragraf ödevi düzeltme

Öğrencilerden Gelenler

 • Cümle çevirileri
 • Paragraf çevirileri

Temel Essay Bilgileri

 • Essay yazmaya giriş
 • Essay düzeltmeleri
 • Fikir geliştirme

Essay Türleri

 • Essay Çeşitleri
 • Essay Kalıpları
 • Problem Solution Essay
 • Process Essay
 • Argumentative Essay
 • Problem Solution Essay Düzeltmeleri
 • Casue & Effect Essay
 • Argumentative Essay Düzeltmeleri
 • Compare & Contrast Essay
 • Cause & Effect Essay Düzeltmeleri
 • Compare & Contrast Essay Düzeltmeleri
 • Opinion Essay
 • Advantage & Disadvantage Essay Düzeltmeleri
 • Opinion Essay Düzeltmeleri

TOEFL

 • Task 1 Essay Yazma
 • Task 1 Essay Düzeltmeleri
 • Task 2 Essay Yazma
 • Task 2 Essay Düzeltmeleri

IELTS

 • Task 1 Essay Yazma
 • Task 1 Essay Düzeltmeleri
 • Task 2 Essay Yazma
 • Task 2 Essay Düzeltmeleri

Kapanış

 • Son Ders

Baştan Sona Writing — Avantajlar

 • 7/24 derslere erişim
 • 30 saatlik dev eğitim
 • Yüksek kalite, adım adım video dersler
 • BSW eğitimindeki ödevlerinize geri bildirim
 • Onlarca gerçek yazı örneği ve yazı düzeltmeleri (PDF dosyaları)
 • BSW Özel Facebook Destek Grubu

Sık Sorulan Sorular

Ödeme seçenekleri neler?

 • 3D Secure özellikli güvenli ödeme sağlayan kredi kartı tahsilatı
 • Havale/EFT

Taksit imkanı var mı?

Kredi kartı ödemelerinde 3-6-9 taksit imkanı var.

Sipariş verirken neden adres soruluyor?

Eğitim tamamen online ancak ödemenizin muhasebe kayıtlarına geçmesi için kaydınızı yaparken adres bilgisi soruluyor. Adres bilgisini eğer adresinize fatura almak istemiyorsanız çok detaylı bir şekilde yazmanız gerekmiyor.