İçeriğe geç

200.000+ Abone & Efsane Günler ?

Merhaba, bu sabah itibariyle Hüseyin Demirtaş ile İngilizce kanalı 200.000 aboneyi ve 9 milyon izlenmeyi geçti ? Öncelikle ilgi ve desteğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Birkaç yıl önce Maslak’ta ofiste ders aralarında fırsat buldukça sık yapılan yanlışları anlatmak için çektiğim ilk birkaç dersle başlayan bu serüvenin her yıl Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından yüz binlerce öğrenciye ulaşan bir eğitim kaynağına dönüştüğünü görmek bir hoca olarak çok güzel bir duygu.

Efsane Cuma?

Geçen hafta Efsane Cuma yok mu kampanya yok mu diye soran arkadaşlarımızın sorularına cevap verme vakti geldi. Bu güzel dönüm noktasını tüm öğrencilere yarar sağlayacak birkaç kampanya ile kutlayacağız.

Öncelikle herkesin imkanları, şartları, planları farklı. O sebeple Hüseyin Demirtaş Akademi üzerinde kitap veya video eğitim paketlerimize kayıtlı olsun veya olmasın tüm topluma fayda sağlayacak bir haberle başlıyorum.

Herkes için İngilizce ?

Yeni yılda çok istenen İngilizce konuşma konusu ile ilgili olarak herkese açık olacak Temel İngilizce Konuşma Becerileri eğitim serisini YouTube kanalımdan yayınlamaya başlayacağım. Bu eğitim pek çok öğrenciye güven kazandıracak diye düşünüyorum. Ayrıca yoğun şekilde talep alan Sıfırdan İngilizce video serisini tamamlayacağım.

İlginiz için teşekkür ederiz. Yeni dönüm noktalarında ve daha nice güzel projede görüşmek üzere.Kampanya dönemine dahil olduysanız asistanımız hediyelerinizi hesabınıza tanımlayıp 4 gün içinde bilgi verecek.

Ne Zaman Başlıyor & Kimler Katılabilir?

Bu kampanya bugün başladı ve 18 Aralık 2020 günü saat 23:59’da sona erecek. Yani bugün itibariyle aldığınız tüm kitap setleri ve video eğitim üyeliklerinde geçerli.

Ayrıca 27 Kasım 2020 Cuma ve sonrası olan kayıtları da bu kampanyaya dahil ediyoruz çünkü bize yazıp hocam kampanya başladı mı diye soran öğrencilerimize siz kayıt olun biz sizi dahil edeceğiz demiştik. Onlar 1 hafta erkenden çalışmaya başlamış oldu.

Eğer daha önce aldığınız kitaplarınız varsa eksik kitaplarınızı tamamlayıp

adresine yazarak siz de programa dahil olabilirsiniz.

Daha önce kayıtlı olduğunuz ve süresi dolmak üzere olan bir video eğitim paketiniz varsa bu dönemde ister aynı ister farklı bir paket alarak avantajlı bir şekilde kayıt yenileyebilirsiniz.

Kampanya süresi bittikten sonra 23 Aralık 2020 saat 18:00’e kadar asistanımız hesabınıza hediye süre ya da eğitiminizi tanımlayıp e-posta ile bilgi verecek.

Sorular & Destek

Bu dönemler genelde çok soru gelen dönemler. O sebeple süre sınırlı olduğu için elimizden geldiğince birkaç gün içerisinde soruları cevaplamaya çalışacağız. Sorularınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden de iletebilirsiniz.

2021!

2020 çok acayip bir yıl oldu. Hem ülkemiz hem dünya için sağlık ve huzur getirecek bir 2021 yılı diliyorum.

İyi çalışmalar,

 

Sık Sorulan Sorular

Bu süreçte sık sorulan, önemli soruları burada derlemeye çalışacağım.

Eğitime şimdi kayıt olup, üyeliğimi dondurup sonra kullanabilir miyim?

Bu özellikle iş dünyasından sık sık gelen bir soru. Evet, bir eğitim paketi aldıktan sonra destek sayfasından ya da doğrudan asistanımıza e-posta atarak bir kereye mahsus üyeliğinizi dondurabilirsiniz. Böylece haklarınız sistemde saklanır ve tekrar eğitiminize döneceğiniz vakit aktive ettirebilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemleri var?

Kredi kartı, banka kartı, BKM Express, havale ve EFT ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Kredi kartları için taksit seçeneklerini de sistem ödeme aşamasında otomatik olarak gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.