Speaking Özel Ders

Speaking özel ders ile İngilizceyi güvenle konuşacak, daha etkili iletişim kuracaksınız. İyi İngilizce konuşma herkesin hayali ama sizce de bunu hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe dönüştürme vakti gelmedi mi?

Speaking özel ders, İngilizce konuşma

Bu arada hoş geldiniz, kendi mi tanıtarak başlayayım. Niye mi? Bence eğitim güven işi. Ben Hüseyin Demirtaş. Boğaziçi Çeviribilim bölümüne Türkiye 12.’si olarak başladıktan sonra hem Türkiye’nin önde gelen kurumlarında (Bloomberg HT, A Haber, CNBC-e, Boğaziçi Üniversitesi) hem de yurt dışında çalıştım. Daha üniversiteyi bitirmeden İngiltere’den iş teklifi aldım.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişsel Bilim bölümünde dilbilim ağırlıklı yüksek lisans eğitimim ve farklı yaş ve mesleklerden yetiştirdiğim onlarca öğrenciyle İngilizce eğitiminin hem teorisini hem de pratiğini zenginleştirdim. Bu site 916,168 defadan fazla ziyaret edildi mesela.

Amerika ve İngiltere’de çalışmış, Boğaziçi Üniversitesinde ders anlatmış, A Haber’de Sami Yusuf’u, Bloomberg HT’de Güney Afrika büyük elçisini, THY Golf Turnuva’sında İngiliz televizyonları için THY Yönetim Kurulu Başkanı’nı çevirmiş Türkiye dereceli bir hocadan birebir speaking dersi.

Speaking Özel Ders Hakkında

Speaking yani İngilizce konuşma Türk öğrencilerin en çok zorlandığı alanlardan biridir. Bunun birkaç temel sebebi var. İlki pratik eksikliği, ikincisi İngilizce öğrenirken telaffuzları yanlış öğrenme ve son olarak da İngilizceyi Türkçe düşünerek konuşmaya çalışma. İngilizce konuşma derslerinde tüm bu sorunları tek tek çözüyoruz.

Artık İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum demekten sıkıldıysanız ve uzman desteğine ihtiyacınız varsa sayfanın sonunda yer alan speaking özel ders başvuru formunu doldurup iletişime geçin.

Speaking Özel Dersinde Neler İşliyoruz?

Speaking özel dersi içeriği tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor.

Speaking özel derslerinde İngilizce telaffuz pratiği yaparak İngilizce konuşurken anlaşılır ve kendinizden emin şekilde konuşmanızı sağlıyoruz.

Speaking özel derslerinde günlük konuşma pratiği yaparak konuşma akıcılığınızı artırabiliyoruz.

Speaking özel derslerinde İngilizce iş görüşmesi pratiği yaparak müşterilerinizle daha rahat iletişim kurmanızı sağlayabiliyoruz.

Speaking özel derslerinde İngilizce sunum yapma pratiği yaparak bir topluluk önünde rahat ve etkili konuşabilmenizi sağlıyoruz.

Speaking Özel Ders Nasıl İşleniyor?

Speaking özel derslerinde ilk aşama seviye ve hedeflerinizin belirlenmesi. Çoğu öğrencinin gerçek seviyesi ile ilgili doğru bir fikri yok. Ya kendilerini olduklarından çok daha iyi ya da çok daha kötü görüyorlar. Seviye ve hedefleri tespit ettikten sonra bireysel çalışma programını çıkarıyoruz.

Derslerde hem spontane hem de önceden hazırlanmış pratik çalışmaları yapıyoruz.

Günlük konularla ilgili spontane yaptığımız hazırlıksız konuşmalarla hızlı düşünme ve cevap vermek becerinizi geliştiriyoruz.

Belli bir konuyla ilgili önceden okuma yapıp daha sonra derste bu konuyla ilgili konuşma, soru cevap ve tartışma gerçekleştirdiğimiz tematik konuşma bölümlerinde ise hem kelime bilginizi hem de konu bazlı konuşma becerinizi geliştiriyoruz.

Speaking Özel Ders Süresi Ne Kadar?

Speaking özel derslerinde bir ders bir saat olarak işleniyor. Kaç ders alacağınız ve eğitiminizin ne kadar süreceği ihtiyaçlarınıza ve nihai hedefinize bağlı. Haftada en az 2 ders oluyor. İhtiyaca göre 6 saate kadar ders alınabiliyor.

Alacağınız toplam ders sayısı ve program uzunluğunu sizinle yapacağımız ön görüşme sonrasında belirliyoruz.

Speaking Özel Ders Nerede?

Speaking özel dersinizi İstanbul, 4. Levent’teki ofisimde ya da internet üzerinden alabilirsiniz.

Ofise ulaşım kolay ama biraz park sorunumuz var bölge yoğun olduğu için.

İnternet üzerinden ders almak için tek ihtiyacınız bir Skype ve Gmail hesabı. Online derslerde tüm ders notlarını ve konuşmaları kaydediyoruz. Böylece ders sonrası tekrar imkanınız oluyor. Online dersler ile Türkiye’nin dört bir yanından öğrenciler ile çalıştım. Hatta bir gün Budapeşte’deyken Türkiye’den 3 farklı şehirle ders yaptığım bile oldu.

Bu arada ofis dışı derslerimi WhatsApp ya da doğrudan telefon görüşmesi şeklinde de yapabiliyorum. Böylece gerçek hayata çok yakın bir ders tecrübesi ortaya çıkıyor.

Dersler Hangi Gün ve Saatlerde?

Hem hafta içi hem hafta sonu dersleri var. Ancak eğitim programım yeni başlayan ya da mezun ettiğim öğrencilerim sebebiyle değiştiği için ders yapabileceğimiz saatleri ön görüşmemizde belirliyoruz. Size sizin için uygun olan gün ve saatleri soruyorum. Daha sonra kendi programıma bakıp ikimiz için de uygun olan gün ve saatleri dersimiz için ayırıyorum.

Speaking Özel Ders İletişim Formu

 


Etiketler: speaking özel ders, ingilizce konuşma dersi, birebir speaking dersi, speaking pratik, speaking kursu