İngilizce Özel Ders

Başarı ve öğrenme odaklı bir İngilizce özel ders istiyorsanız, İngilizce’yi ezberlemek değil anlamak ve yaşamak istiyorsanız, o zaman size yardım edebilirim.

Siz çözmek zorunda kalmayın diye on binlerce soru çözdüm, siz hepsini okumak zorunda kalmayın diye yine on binlerce sayfa kitap okudum. Binlerce saat İngilizce dinledim, yüzlerce saat İngilizce konuştum. Binlerce sayfa İngilizce yazdım.

Sizin için İngilizce adına ihtiyacınız olacak ne varsa inceledim, araştırdım ve öğrendim. Böylece kendi başınıza yıllarca öğreneceklerinizi, benimle 2-3 kat daha hızlı öğrenebilirsiniz. 

Merhaba, ben Hüseyin Demirtaş. Yıllardır her seviyeden öğrenciye İngilizce eğitimi veren Türkiye dereceli bir öğretmenim. Ayrıca yazılı çeviri hacmi onbinlerce kelimeyi aşmış, ulusal ve uluslarası pek çok etkinlikte görev almış bir tercümanım.

Referanslar

Hüseyin Demirtaş Referanslar

Öğrenci yorumları — İngilizce Özel Ders

Selçuk — IELTS

“Hüseyin hoca ile internet ortamında kişilere yardım etmek adına oluşturduğu blogu vasıtası ile tanıştım. Daha öncesinde IELTS konusu üzerine birkaç farklı hoca ile çalışma yapmış olmama rağmen Hüseyin hoca ile yaptığım derslerde farkettiğim, ingilizceye çok hakim olmasının yanı sıra, bildiğini aktarma konusundaki başarısı tartışılmaz. Temel dilbilgisi yada hazır IELTS teknikleri üzerinden gitmek yerine, sizin eksiklerinizi farkedip bireysel olarak size uygun eğitimi vermesi çok daha hızlı ve verimli ilerlemenizi sağlıyor. Hüseyin hocanın bana göre en büyük artısı çok başarılı olan dilbilgisi yada eğitim seviyesinin yanı sıra yabancı dil öğrenme ve öğretmeye olan tutkusudur. Hüseyin hoca ile yaptığımız çalışmalar sayesinde beklediğim seviyede bir ilerleme gösterdim ingilizce öğrenme yada sınav ihtiyacı olan bir kişi için tüm içtenliğimle Hüseyin hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Başarılar.”

İbrahim — Writing

Dersi gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. Sizin gibi bir hocayla ders aldığımı için şanslı hissediyorum. 

Öner — Reading & Writing

Eğitim kalitesi açısından çok memnun kaldığımı söyleyebilirim hocam çünkü sizin de dediğiniz gibi 10 ders olmadan çok şey öğrendim gerçekten kısa bi sürede bayağı birşeyler kattı bana, çok odaklı çalıştık. Konu eksiklerimi belirledikten sonraki süreçte konu çalışması yapmamız bağlaçlar ve relative clauseları öğrenme süreci çok verimliydi ve verdiğiniz makalelerin reading ve writinge çok yardımcı olduğunu düşüncesindeyim. Genel itibariyle gerçekten çok memnun kaldım herşey için çok teşekkür ederim hocam. 

Betül — Writing

Ben writing dersi aldım ve oldukça memnun kaldım. Hata defteri sayesinde nerede hata yaptığımı çok rahat gördüm, düzelttim ve sınavdan geçtim.

Bahar — IELTS

Hüseyin Hocanın bence en büyük farkı öğretme işindeki ve öğrencisini tanıma konusundaki ustalığı. Neyi bilip bilmediğinizi, hatalarınızın nelerden kaynaklandığını çok iyi analiz ediyor ve dersi buna göre kuruyor. Çok güzel örneklerle açıklamalar yapıyor ve dolayısıyla hem kolay öğreniyorsunuz hem de öğrendikleriniz kalıcı oluyor. Bunun ötesinde ve bence en önemlisi insanlara yaklaşma biçimi çok kibar ve içten.

Öğrencilerimin Başarı Hikayeleri

Her bir başarı hikayesini tek tek yazmak mümkün olmuyor ancak fırsat bulup da yazabildiğim öğrenci başarı hikayelerini aşağıdaki bağlantılara tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sınav odaklı İngilizce özel ders

Beceri odaklı İngilizce özel ders

Online İngilizce Özel Ders

İstanbul dışında olan ya da internet üzerinden ders almayı tercih eden öğrenciler için Online İngilizce özel ders seçeneği mevcut. Online derslerim ile yıllardır Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere yardım ediyorum.

İngilizce Özel Ders — İletişim

İngilizce özel ders talepleriniz için aşağıdaki formu doldurun. Geride kalmayın.

Sık Sorulan Sorular

Bu bölümde öğrencilerimin İngilizce özel dersler ile ilgili soruları ve verdiğim cevaplar yer alıyor.

İngilizce özel derslerinizi nerede veriyorsunuz?

İngilizce özel derslerimi 4. Levent, İstanbul’daki ofisimde ya da internet üzerinden yapıyorum. Şu ana kadar internet üzerinden Hatay, Ankara, Çanakkale, Eskişehir, Sivas ve Bosna’daki öğrencilerime ders verdim. Ayrıca yurt dışında seyahat ettiğim zamanlarda da internet üzerinden Türkiye’deki öğrencilerime ders vermeye devam ettim. Siz yeter ki çalışmayı isteyin. İstanbul’da değilim diye üzülmenize gerek yok.

Soru

İngilizceyi tüm yönleriyle öğrenmek isteyen biriyim. Özellikle writing ve speaking. Özellikle bunlar diyorum çünkü bunlar bence öğrenme piramidinin son halkası. Ve TOEFL, IELTS gibi bir sınava hazırlanarak bunu perçinleştirmek istiyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Cevap

Tespitiniz doğru. Writing ve speaking o piramidin son taşları. Şu anda tam da sizin belirttiğiniz şekilde sıfırdan alıp IELTS ve TOEFL için bu becerileri öğreterek öğrencilerimi çalıştırıyorum. Bir öğrencim 6 ayda sıfırdan temel konuşma düzeyine geldi.

İlk önce bir ön görüşme yapıp seviye ve ihtiyaçları belirledikten sonra bir ders programı çıkarıyoruz ve düzenli bir şekilde çalışıyoruz. Hem hafta içi hem hafta sonu derslerim var.

Derslerde belirttiğim gibi önce seviyenizi belirliyorum. Daha sonra reading ve listening temelli bir programla ilerliyoruz. Bu esnasa kelime dağarcığınızı ve telaffuzunuzu düzeltiyoruz. Belli bir seviyede reading ve listening altyapısı oluşunca writing ve speakinge başlıyoruz.

Writingde ilk önce cümle yazımı ve bağlaçlar gibi temel konular daha sonra ise sırayla paragraf ve essay yazımı geliyor.

Speakingde ise telaffuz, cümleler ve sonra karşılıklı hızlı diyaloglar üzerinde odaklanıyoruz.

 


Etiketler: ingilizce özel ders, ingilizce özel ders istanbul, ingilizce özel ders trabzon, kişiye özel ingilizce dersi, evde ingilizce dersi, ofiste ingilizce dersi, sıfırdan ingilizce öğrenmek, birebir ingilizce dersi, kişiye özel ingilizce dersi, listening özel ders, writing özel ders, speaking özel ders, reading özel ders, toefl özel ders, pte özel ders, ielts özel ders.