IELTS Speaking özel ders

IELTS Speaking özel ders çalışmalarında hızlı cevap verme, telaffuz düzeltme, fikir üretme, kelime dağarcığı geliştirme egzersizleri ve deneme sınavları yapıyoruz.

IELTS speaking özel ders

IELTS speaking özel ders

IELTS Speaking özel ders – Part I

IELTS Speaking bölümü 3 adımdan oluşur. Part 1 dediğimiz ilk bölümde ısınma soruları diyebileceğimiz kısa gündelik sorular gelir. Mesela “what’s the most interesting part of your town/village?” Bu bölüm, 4-5 dakika sürer genelde. IELTS speaking özel derslerinde günlük konularda bolca pratik yaparak gelmesi olası her türlü soruya hazır olmanızı sağlıyoruz.

IELTS Speaking özel ders – Part II

Part 2 dediğimiz ikinci bölümde ise verilen bir konuyla ilgili 1-2 dakika konuşmanız gerekir. Mesela “Describe something you own which is very important to you.” Daha sonrada sınavı yapan kişi size bu konuyla ilgili 3-4 soru sorar. Bu bölüm de 3-4 dakika sürer. IELTS speaking özel ders çalışmalarında ekonomiden sanata pek çok konuda görev kartları yazıp konu anlatımları yaparak sınava eksiksiz hazırlanıyoruz.

IELTS Speaking özel ders – Part III

Part 3 dediğimiz son bölümde, Part 2’de anlatılan konuyla alakalı ek sorular sourulur. Mesela “What kind of things give status to people in your country? “. Bu son bölüm de 4-5 dakika sürer. IELTS speaking özel ders çalışmalarında sürekli karşılıklı diyaloglar ve örnek yanıtlar kurarak gelebilecek her türlü soruya karşı hazırlanıyoruz.

IELTS Speaking bölümünde başarı için

IELTS speaking bölümü gerçek hayattan bir kesit gibi olduğu için kendine güvenerek konuşma, doğru telaffuz, doğru tonlama ve kelime seçimi önemlidir. IELTS speaking özel ders çalışmalarında bu becerilerin her birini tek tek ve entegre şekilde çalışarak ilerliyoruz.

IELTS Speaking Özel Ders Talep Formu

Ek kaynaklar


Etiketler: ielts speaking özel ders, ielts speaking dersi