IELTS Özel Ders

IELTS özel ders hizmeti ile gerek IELTS Akademik, gerekse IELTS General için hazırlanan öğrencilere, ders ve koçluk hizmeti sunuyorum.

IELTS üniversitelerden, şirketlere pek çok sahada kabul gören bir sınav. Kağıt kalem ile yapılması ve speaking kısmında bilgisayar önünde değil de bir insan karşısında konuşulması IELTS’i kimileri için TOEFL’den daha cazip kılıyor.

IELTS özel ders

IELTS özel ders

 

IELTS özel ders içeriği nasıl?

Reading ve listening eksiği olan öğrenciler için ilk olarak bu bölümlere odaklanıyoruz. Readingte karşılaşılan temel sorun, kelime eksikliği ve uzun cümleleri bölememek. Bu iki sorunla ilgili pratik alıştırmalar yapıyoruz.

Listening alanında ise genellikle farklı telaffuzları anlama ve not alma zorluğu yaşanıyor. Bu kısım için öğrencilere zor gelebilecek kelime telaffuzları ve not alma teknikleri üzerine ek alıştırmalar yapıyoruz.

Öğrencileri en çok zorlayan iki alan writing ve speaking. Bu iki bölüm için öncelikle temel bir eğitim verdikten sonra bol bol konuşup yazarak sürekli pratik yapıyoruz.

IELTS özel ders türleri neler?

Öğrenci ihtiyaç ve hedeflerine göre uzun dönemli, kısa dönemli veya hızlandırılmış dersler yapıyoruz.

Tüm becerileri içeren kapsamlı programların yanı sıra belli bir beceriye ağırlık veren öğrenciler için sadece o beceriye yönelik dersler düzenliyoruz.

IELTS özel ders materyalleri neler?

IELTS özel derslerimde beceri bazlı eğitimlere ağırlık veriyorum. Ancak okuma, konuşma, yazma, dinleme gibi becerileri tek tek değil de entegre vererek aynı anda gerçek hayatta olduğu gibi farklı becerileri kullandırıyorum.

Öğrenci seviyesi uygunsa dersleri İngilizce işlemeyi tercih ediyorum. If you are fluent enough, we can switch to English.

Ders materyallerini 30’dan fazla IELTS hazırlık kitabından öğrenci seviyesi ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde seçiyorum.

IELTS özel ders — Öğrenci Yorumu

“Hüseyin hoca ile internet ortamında kişilere yardım etmek adına oluşturduğu blogu vasıtası ile tanıştım. Daha öncesinde IELTS konusu üzerine birkaç farklı hoca ile çalışma yapmış olmama rağmen Hüseyin hoca ile yaptığım derslerde farkettiğim, ingilizceye çok hakim olmasının yanı sıra, bildiğini aktarma konusundaki başarısı tartışılmaz. Temel dilbilgisi yada hazır IELTS teknikleri üzerinden gitmek yerine, sizin eksiklerinizi farkedip bireysel olarak size uygun eğitimi vermesi çok daha hızlı ve verimli ilerlemenizi sağlıyor. Hüseyin hocanın bana göre en büyük artısı çok başarılı olan dilbilgisi yada eğitim seviyesinin yanı sıra yabancı dil öğrenme ve öğretmeye olan tutkusudur. Hüseyin hoca ile yaptığımız çalışmalar sayesinde beklediğim seviyede bir ilerleme gösterdim ingilizce öğrenme yada sınav ihtiyacı olan bir kişi için tüm içtenliğimle Hüseyin hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Başarılar.” – Selçuk U.- IELTS

Kaç derste kaç puan artar?

Açıkçası bu öğrencinin altyapısına çok bağlı. Mesela bir öğrencim 5 writing dersinden sonra puanını 5’ten 5,5’a çıkardı.

IELTS özel ders iletişim formu

IELTS özel ders talepleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 


Etiketler: ielts özel ders almak istiyorum, ielts özel ders istanbul, istanbul ietls özel ders, ielts özel ders özellikleri, ielts reading özel ders, ielts speaking özel ders, ielts writing özel ders, ielts listening özel ders