Eğitimler

Hüseyin Demirtaş’ın güncel İngilizce eğitim listesi aşağıdadır. Hüseyin Demirtaş ile İngilizce ziyaretçilerine hem ücretli hem ücretsiz eğitim seçenekleri sunuyorum.

Ücretsiz Eğitimler

Reading Analiz Eğitimi

İngilizce okuduğunu anlamak en temel beceri ancak çoğu kişi İngilizce okuduğunu ya anlamıyor ya da yanlış anlıyor. İngilizce okuma becerinizi geliştirmek, cümleleri nasıl bölüp anlamlandıracağınızı göstermek ve kelimelerin farklı anlamlarını incelemek için Reading Analiz Eğitimi’ni oluşturdum. Reading Analiz eğitiminde hem video dersler hem de incelenen metinlerin Türkçe çevirileri yer alıyor.

Reading Analiz derslerini izlemek için tıklayın.

Essay & Writing Dersleri 

YouTube kanalımda İngilizce essay yazımı ve örnekleriyle ilgili video derslerim yer alıyor. Hem var olan essay derslerini izleyebilir hem de yeni derslerden haberdar olmak için kanala abone olabilirsiniz.

Essay Dersleri videolarına ulaşmak için tıklayın.

Ücretli Eğitimler

Reading Akademi

Pek çok öğrenci maalesef İngilizce okuduğunu ya anlamıyor ya eksik anlıyor. Oysaki reading yani İngilizce okuma becerisi hem iş hayatında hem de akademik hayatta en temel beceri. Reading Akademi eğitimi öğrencilere adım adım detaylı interaktif video dersler ile kompleks İngilizce cümleleri bölmeyi, teknolojiden siyasete kadar pek çok konuda ileri seviye İngilizce metinleri okuyup anlamayı öğretiyor. Siz de gramerden sıkıldıysanız ve artık gerçek anlamda İngilizceyi yaşamak ve anlamak istiyorsanız Reading Akademi sizin için.

Reading Akademi müfredatı ve öğrenci yorumlarını incelemek için Reading Akademi sayfasını inceleyin.

Writing Akademi

İngilizce yazı yazmak için bilmeniz gereken her şey bu eğitimde. Writing Akademi ile İngilizce cümle kurmayı, paragraf yazmayı, İngilizcedeki en önemli fiilleri kullanmayı, essay türlerini ve İngilizce bağlaçları özel ders kalitesinde hazırlanmış 12 haftalık online eğitim programı ile öğreneceksiniz. Writing Akademi, TOEFL, IELTS, Proficiency ve üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri için idealdir.

Writing Akademi müfredatı ve öğrenci yorumlarını incelemek için Writing Akademi sayfasını inceleyin.